ברק

12/21/2008 11:30:04 AM

208

קניית ציוד אושוואיה

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אני נוחת עם חברה שלי עוד שבועיים בבואנוס וישר טס לאושוואיה. התכנון הוא לטייל קצת באיזור אושוואיה ואז לעבור לאיזור פונטה ארנס. מבחינת ציוד יש לנו הכל מלבד אוהל וציוד בישול. אני יודע שבפונטה ארנס הרבה יותר זול לקנות את הציוד הזה. השאלה שלי שלי היא האם שווה לי לחכות לפונטה ארנס כדי לקנות אוהל וציוד בישול, ובשבוע-שבועיים שאני אהיה באיזור אושוויה להשכיר ציוד? או שזה לא כזה קריטי ואולי עדיף לי כבר לקנות הכל באושוואיה. ואם בכלל אפשר להשכיר ציוד באושוואיה? אני אשמח אם אנשים עם ניסיון שבאמת יודעים יענו לי, ולא אנשים שעונים עפ"י שמועות תודה

למידע נוסף על: אושוואיה
ברק

12/21/2008 11:48:13 PM

לאף אחד אין עצה בשבילי?

shako

12/22/2008 3:19:39 AM

עצה ראשונה: אל תסע לאושוויה. משעמם שם. סע ישר לאל קלאפטה. לגבי הציוד, אוהל אין צורך לקנות לדעתי, סתם מיותר להיסחבויות. עדיף להשכיר מכל סוכנות שממנה תצא לטרקים או מסתם חנויות מטיילים שמשכירות. ציוד בישול זה מחירים זניחים ככה שאין בעיה שתקנה גם באושוויה. תהנה

yotam

12/22/2008 5:10:37 PM

אהלן כפי שכבר נכתב בתחתית אחד העמודים של האלבום השני של חבורת הזבל: "עצה = לעולם אל תקשיב לעצות !" במילים אחרות, החלט על פי העובדות מה מתאים לך ומה לא. אושואיה עצמה עיר ככל הערים אלא שהמיקום שלה מנצח, ולדעתי בהחלט שווה להגיע לשם, על אחת כמה וכמה אם מדובר בפרק זמן של בין שבוע לשבועיים, שגם יאפשרו לך להנות מטרקים ומטיולים באזור (ויש ה מ ו ן) המיוחד והייחודי של ארץ האש, ללא לחץ ! מחירי הציוד באושואיה גבוהים מאד, ולכן אולי תעדיף באושואיה לשכור הציוד, ובהגיעך אל פונטה ארנס "הסמוכה", לרכוש שם ציוד בזול. מנגד אם אתה בעניין של טרקים ואולי לינה בקמפינג המעולה שבפאתי אושואיה, ייתכן שכבר ישתלם לך יותר לרכוש את הציוד החסר לך שם. את הציוד סוחבים על הגב בעיקר בטרקים (בשאר הזמן בין האוטובוס אל ההוסטל, בין המונית לטרמינל וכו´ = לא באמת...), ואת זה תעשה בין אם יהיה זה ציוד מושכר ובין אם מדובר בציוד שלך=לשיקולך. זכור שאם קנית ציוד ושמרת עליו, תוכל בסופו של דבר למכור אותו. אם תהיינה לך שאלות נוספות כתוב לי ואשמח לעזור ! להתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס