מתן

12/17/2008 2:40:41 PM

294

מזג האויר באיזור הקרחון המתנפץ

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

רציתי לדעת האם באמצע מרץ עדיין ישנה אפשרות לרדת לאיזור הקרחון המתנפץ/לוס גלאסיארס ולטייל קצת.? תודה מראש.-139-

yotam

12/17/2008 2:58:38 PM

אהלן לאזור הקרחון המתנפץ ניתן להגיע לכל אורך השנה ! מובן שבעונת החורף ייתכן ותאלץ לחכות זמן רב יותר לימים יפים, אלא שמרץ הוא הסתיו ולא החורף, כך שהסיכוי שתאלץ לחכות זמן רב למזג אוויר נאה הוא קטן. אפשרי ומומלץ בעונה זו לקפוץ גם צפונה לאל צ´אלטן הסמוכה, ולטרק אל הפיץ רוי, שבעונה זו הזריחות עליו מדהימות במיוחד !! אם תהיינה לך שאלות נוספות כתוב לי ואשמח לעזור ! להתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס

מתן

12/17/2008 9:02:28 PM

תודה רבה.-104- כמו כן התעניינתי אבל לא קיבלתי תשובה מספיק ברורה לגבי פטגוניה באמצע מרץ..האם שווה לנסות בכלל להגיע לשם?להתעניין כשאני מגיע לבואנוס?מה עלי לעשות?

יניב

12/18/2008 3:35:28 PM

גם אני כמוך, נוחת בתחילת מרץ בבואנוס ומתכנן ישר לרדת דרומה מה שהציעו לי זה ברגע הנחיתה לבדוק את מזג האוויר ולראות אם כדאי לרדת עד הסוף לאושוויה או קצת צפונה יותר אל קלפטה וכו´ בכל מקרה לדעתי אישית אני לא חושב שאני אטוס עד אושוויה בכל מקרה מרץ עוד אפשר לטייל שם זה מה שאמרו לי וזה מה שאעשה כי חבל לפספס:)

yotam

12/18/2008 4:41:38 PM

אהלן בארץ האש ובדרום פטגוניה בכלל, ניתן לטייל בכיף עד סוף מרץ. מזג אוויר גרוע יכול להיות שם גם בשיא הקיץ וההבדל העיקרי בין ינואר פברואר למרץ הוא שיהיה קר יותר באחרון. מרכז פטגוניה, למעט מקומות גבוהים (סרו קסטייו למשל) סבבה עד אמצע אפריל ואף מעבר לכך. צפון פטגוניה = עד אמצע מאי ללא בעיה ועם מעט מזל גם לאחר מכן. טיול נעים ובהצלחה ! יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס

מתן

12/18/2008 11:07:25 PM

תודה-145-