וייס

12/11/2008 9:38:25 PM

145

חוף צילה, הקראטרה ומה שביניהם

היי פורום שאלות לי אליכם: אני נמצאת כרגע באל קלפאטה ומתכננת את המשך צעדיי צפונה. האם ישנה דרך מוסדרת להגיע לאל בולסון מאיזור פרק פומלין שבצ´ילה? בדרך מוסדרת הכוונה לאוטובוס או משהו- עדיין לא החלטתי בנוגע לטרמפים בכל האיזור הזה של הקראטה אבל גם זה יכול לקרות.. ועוד משהו- הבנתי שמתאריך מסויים (15 בדצמבר או משהו דומה) יש אוטובוסים פעם פעמיים ביום לאורך הקראטרה- מישהו יודע מה הנוהל? ז¨א מאיפה לאיפה, באיזה שעות של היום וכו´? שאלה אחרונה- מאוד בא לי להציץ על החוף הצ´ילאני ואני שוקלת לעשות מעקף מאיזור פרק פוייווה לעיירה מאיקולפואה. מישהו יכול לחוות דעה על העיירה וסביבותיה? ומבחינה תחבורתית האם זה מסתדר? תודה רבה למי שיודע! אפשר גם במייל. הילה.

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

yotam

12/13/2008 3:52:53 PM

הי הלה הכי מבאס זה להשקיע חצי שעה בתשובה ארוכה ומפורטת, בעיקר בתשובות לשאלות מעניינות כמו שלך, ואז כשלוחצים על "אישור" פתאום יש תקלה והכל הלך פארש... זה מה שקרה לי כשניסיתי לענות לך אתמול... מכיוון שזמני קצר כרגע ואיני יכול לשוב ולהקדיש לצורך העניין זמן כה רב, אני מציע שתרימי לי צלצול ואשמח לעשות את ה"בחינה" הזו בעל פה...(מבטיח לך תשובות מלאות ורציניות !). 54-11-43421187 להתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס

וייס

12/16/2008 10:20:52 PM

thanks for the response! actually im stuck in chile chico right now and the communication from here sucks. if you still have the energy to e-mail me id be happy! hilla_weiss@hotmail.com thanks a lot :)