יובל

12/10/2008 9:56:56 AM

185

עם אוהל או בלי אוהל?

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

מה העניינים? במרץ טס לארגנטינה וצצה לי שאלה מהותית באשר להתארגנויות לטיסה - עם אוהל או בלי אוהל? כבר הבנתי שכדאי לקחת שק"ש מהארץ, אבל האם להסתמך על אוהלים להשכרה או להביא גם אוהל? הם ברמה סבירה? עוד שאלה היא כמובן איזה ציוד לקחת? מכיר את הרשימה באתר, אבל אין כמו רשימה שמישהו יפרסם של מה שהוא לקח - בדגש על אותם דברים קטנים שעושים את החיים יותר קלים ולא כ"כ חושבים עליהם...

yotam

12/10/2008 3:28:01 PM

הי יובל אהל על הגב ואתה צב = הבית שלך עליך ואתה מטייל באופן עצמאי ואינך זקוק לאיש ! אהל מושכר ואתה צב רק בטרקים... בשורה התחתונה תוכל לשכור אהל לכל טרק כמעט, אך אם תרצה גם ללון בקמפינגים ובצדי דרכים מסויימות ("קראטרה אאוסטראל" למשל), מוטב יהיה לו תרכוש גם אהל. רשימת ציוד מפורטת, וכן ידע וכלים ליצירת טיול שיהיה מתאים במיוחד עבורך, תוכל למצוא בספרי "טרקים וטרמפים בפטגוניה". אם תהיינה לך שאלות נוספות כתוב לי ואשמח לעזור ! להתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס

baba

12/12/2008 1:46:12 AM

... ברכב, אני ועוד חבר מתכננים לעשות אותו מדרום לצפון ולסיים בסביבות ה-11-12 במרץ. אם אתה רוצה לעשות מצפון לדרום ולהתחיל בתאריכים האלה אפשר לסדר החלפה (וככה לא אתה ולא אנחנו נצטרך לשלם קנס...) בכל מקרה, אם אתה בעניין, יש לך את האימייל שלי