ערן

11/16/2008 12:58:40 AM

130

ציוד לטיול - כמה שאלות

אני מתחיל את הטיול בתחילת ינואר מאושוויה צפונה ואני מתלבט בקשר לאיזה ציוד אני צריך לקחת. מבחינת ציוד חם יש לי גופיות טרמיות גדקס ומעיל פליס כזה: http://www.northland-pro.com/home/Produkte/Bekleidung_Herren /Fleece/Fleece_/gravity-xt-stormstop-flc-jacket.de.php השאלה שלי היא אם אני צריך גם מעיל יותר גדול נגיד soft shell או ציוד חם אחר? האם אנני צריך כפפות טובות גורטקס או שמספיק כפפות רגילות של outdoor? האם אני צריך אוהל ואם כן כדאי לקנות מהארץ או לשכור שם?

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

mor

11/16/2008 1:28:34 AM

אז ככה סביר להניח שבאושוויה תצא לטרקים בפארקים שמסביבה ושם די קר בלילה. פליז טוב ומעיל נגד רוח וגשם (לא מהניילון הדקים אלא משהו עבה יותר) וסגרת את העניין! אל תסתבך. אם כבר יש לך אוהל אז תביא אותו (עדיפ איגלו מהעמידים בפני הכל! ושיש להם תחתית ברזנט כזו שחוסמת מים ורטיבות) אם אין לך... תשכיר באושוויה ותקנה בפונטו ארינה שזאת התחנה הבאה בטיול שלך (טוררס דל פיינה) שם זה איזור ללא מכס ("זונה פרנקה" נראה לי..כבר שכחתי אבל כולם מכירים) וזול! כפפות- כשאתה מרטק באיזורים קרים אתה בקושי שם עלייך פליז אלא רק עם החולצה הטרמית כי וואלה חם כשהולכים! אז כפפות לא בהיסחפות. הכי חשוב זה ביגוד טרמי (לא תאמין כמה הוא ישרת אותך)