תומר

11/12/2008 1:25:12 AM

133

אמא´לה איזה בלאגןןןן

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

טוב, אני כבר זמן מה מנסה ללמוד אודות ה"טיול לדרום אמריקה" ומוצא את עצמי בברוך שחבל על הזמן. למה? כל כך הרבה דברים שצריך לארגן ולסדר לפני שטסים לשם. תיק, מה לקחת בתיק, זריקות, תרופות, ככה וככה ציוד, לא יותר מדי הגזמת... אה אתה מתכוון ללכת לפה ולשם? אז תשים תשים... אבל לא צריך תיק יותר גדול מ-60 ליטר... כן? ואיפה אני אמור לשים בגדים, נעליים, תיק רחצה, מגבת, אוהל, גזייה? ועוד דברים שבטוח לא רשמתי שצריך שיהיו איתי. נחתתי בשעה טובה בדרום אמריקה. מה הלאה? עכשיו אני בברזיל בריו בכיף שלי, רוצה לזרום לפה ולשם. אני רואה אנשים כותבים פה על להזמין טיסה מפה לשם דרך הארץ! יעני לא צריך בכלל לדבר עם הברזילאים האלה, הכל מחייגים משם לארץ וקובעים? יכול להיות שאני מטומטם ושואל שאלות של ילד קטן, אבל אני באמת לא מבין כלום!!! מישהו מוכן בבקשה לעשות לי סדר בבלאגן? אני חשבתי שאני טס לדרום אמריקה, ויהיה בסדר נסתדר שם אין מה לדאוג... לא רק זה שאני מקבל תחושה שהכל מסובך מבולגן ומסורבל בשביל לעשות צעידה שם, גם כולם מדברים על כמה שיקר!!! הכל יקר!!! "נסיעה מריו לסלבדור עולה 390 דולר! אבל אני מצאתי בזול... רק 389.90 דולר! דרך חברת אוטובוסים מתפרקים עם עובדים זרים שמגיעה בדיוק ב-11 שעות אחרי החברה שיקרה יותר..." סתם אני מגזים כן? אבל קראתי כתבה שמישהו אומר בה שהוא עשה חישוב ויוצא בערך לכל מטייל בסביבות ה-1000 דולר בחודש וזה כולל הכל! איך? אם רק ההגעות למקומות כאלה ואחרים סוחטים את הנשמה... ואני לא מדבר על בסיסי כמו אוכל ומים... שינה... ועל כל המטרה שזה האטרקציות והתרבות וההיסטוריה שעולות הון תועפות בפני עצמן! אנא מטיילים יקרים וחכמים, הראו לי את דרך המלך... תעלו אותי על מסלול שייקח אותי לדרום אמריקה בראש נקי מדאגות של סדר וכסף וכל המשתמע מזה. תודה, תומר.

noam

11/12/2008 3:02:25 AM

אחי-אני עכשיו בדרום אמריקה ואני אומר לך שדבר ראשון אתה צריך לקחת את הכדורים האלה עם החיוך-אלה שמרגיעים ונותנים חלומות טובים-אלה! דבר שני בנוגע לברזיל אני לא יודע כי עוד לא הגעתי לשם אבל באמת אחי שזה לא מסובך כמו שניראה-חיסונים דרך קופת חולים-דבר איתם והם יגידו לך הכל- תיק:שיהיה 60 או 80 זה לא משנה ככה או כה הוא לא יהיה לך על הגב רוב הזמן ההבדל הוא שככל שהוא גדול יותר ככה אתה תסחוב יותר ברגעים הקטנים שהוא כן יהיה על הגב בנוגע למחירים}בקולומביה ואקוודור לפחות- הם נורמלים-הם תמיד ינסו לדחוף לך מחיר גבוה-תגיד להם את משפט הקסם מוצ´ילרו נו מיליונרו ואז תגיד להם את המחיר שאתה מוכן רק נמוך יותר כדי שיהיה לך לאן לעלות והם ירגישו טוב ואתה תרגיש טוב כי בסופו של דבר שניכם רוצים להרגיש טוב-השאלה היא מי מרגיש טוב יותר! תירגע-תקרא קצת על המקומות שמעניינים-דבר עם חברים ורק תהנה נועם