קרן

11/1/2008 11:06:13 PM

139

ספורט (אתגרי?)

הי חברים רציתי לשאול אם מישהו מכם יודע במקרה היכן אפשר לעשות אומגה בנג´י באיזור ארגנטינה צ´ילה - באיזור פטגוניה או ברילוצ´ה ועד אל קלפאטה??? או אולי בפרו? תמליצו לי בבקשה.......פליזזז... שאלה שניה האם משהו יודע כמה עולה בערך להשכיר רכב מברילוצ´ה ולהחזיר אותו באל קלפאטה? הבעיה ששמעתי עליה לפחות כשניסיתי להזמין רכב מהארץ היא שלא ניתן להחזיר את הרכב בנקודה שונה מאשר לקחנו אותו - מה שמחייב אותנו לעשות מסלול מעגלי ואין לנו זמן... אנחנו חייבים להגיע לדרום עד לתאריך מסויים. לכן אני שואלת אם זה אפשרי בכלל ותמורת איזה סכום? המון המון תודה.

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

ליאורה

11/2/2008 1:37:43 AM

היי נתחיל מהשאלה השנייה...... ובכן, ניתן ברוב חברות ההשכרה להחזיר את האוטו במקום אחר, הבעיה היא העלות. זה עולה בערך דולר וחצי לק"מ מהמקום בו אתם מחזירים את האוטו למקום ממנו השכרתם. לדוגמה: לקחתם אוטו בבואנוס איירס והחזרתם אותו בעיר שלי, במר דל פלטה זה עולה לכם 404 דולר - חוץ ממה ששילמתם להשכרה. קחו בחשבון שארגנטינה היא מדינה ענקית ומדובר במרחקים עצומים והדוגמה שהבאתי היא כלום לעומת המרחקים בדרום!!!! לשאלה הראשונה: אצלינו במר דל פלטה יש טרקים לקבוצות שכוללים סנפלינג אומגה ובניית גשרי חבלים - אך זה לקבוצות או לפעילות ספציפית שלחברה הזאת שפתוחה להרשמה. מעבר לזה, העיר ידועה דווקא בסוגי ספורט אתגרי אחר כמו: הטסת מטוס צניחה חופשית דיג ספורטיבי בלב האוקיאנוס גלישת גלים פיינט בול ועוד תהנו!!!!!!