רועי

10/31/2008 11:06:08 PM

142

עזרה להמשך הטיול מארגנטינה

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אהלן אני נוחת בבואנוס ב12 לינואר עם חבר אנחנו רוצים להיות ולהספיק הרבה בארגנטינה מצד 2 רוצים גם את הקרנבל בברזיל איך כדאי לתכנן? כדי שלא יהיה סתם לחוץ ומגעיל? אם אני עושה ארגנטינה->ברזיל? איך כדאי להמשיך מברזיל? (בידיעה שרוצים גם לראות את בוליביה ופרו)

למידע נוסף על: ארגנטינה
yotam

11/1/2008 5:47:27 PM

אהלן מכיוון שאל הקרנבל בברזיל יש להגיע לפחות מספר ימים לפני תחילתו, אתם נשארים עם משהו סביב החדש לארגנטינה. חדש בלבד למדינה כה גדולה הוא זמן קצרצר, בעיקר אם אתם מעוניינים להמנע מטיול "לחוץ ומגעיל" כדבריכם, ולכן אני מציע לכם לבלות את החדש הזה בטיולים באזור המרכז ואולי הצפון של ארגנטינה, לעבור לברזיל דרך מפלי האיגואסו, לחגוג בקרנבל ולהדרים שנית לארגנטינה = הפעם לפטגוניה, השליש הדרומי הקסום של ארגנטינה וצ´ילה. לאור העובדה שהעונה הרטובה בבוליביה ובפרו מסתיימת לקראת סוף מרץ- תחילת אפריל, תוכלו לבלות ולטייל בנעימים בפטגוניה עד שיימאס (אם בכלל), ומשם להצפין לבוליביה ו/או פרו, היישר אל העונה המוצלחת לטיולים שם, בדרך בה תבחרו לעשות כן. אם תהיינה לכם שאלות נוספות כתבו לי ואשמח לעזור: yotam@casazoola.com.ar או צלצלו: 54-11-43421187 להתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס

רועי

11/2/2008 10:28:25 PM

תודה רבה לך איש יקר