רצאבי

10/29/2008 6:53:46 PM

147

ציוד

אז אני דיי מבולבל... אני מתכוון לעשות כמה טרקים שכולם עושים, אבל רוב הטיול אני מתכוון לישון בהוסטלים. אז איזה ציוד אני צריך ? שק"ש ? נעליי טרקים ? ציוד קמפינג ? ביגוד טרמי ? מעיל גשם ? אשמח לתשובות. תודה

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

yotam

10/29/2008 8:53:46 PM

הי עידן נעליים ובגדים מוטב שתרכוש בארץ הקודש. לא מפני שלא ניתן לרכשם בחו"ל, אלא בעיקר מפני שמוטב לשפשף אותם פעם- פעמיים לפני הטיול עצמו. אם אכן על פי דבריך אינך מתכנן לטרק למוות, תוכל לשכור ציוד לקמפינג בכל אחד מן היישובים מהם יוצאים למסלולים היותר- מפורסמים היכן שאתה עומד לטייל. אם תהיינה לך שאלות נוספות כתוב לי ואשמח לעזור: yotam@casazoola.com.ar להתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס

רצאבי

10/29/2008 11:49:47 PM

האמת לא ירדתי לסוף דעתך. מה הבעיה ללבוש משהו חדש ? הרי בכל מקרה אם אני קונה בארץ נעלי טרקים או ביגוד טרמי לא ממש יצא לי ללבוש אותו בארץ.

yotam

10/30/2008 4:07:21 PM

הי עידן לא חשוב אם מדובר על נעליים של גלי או על נעלי טרקים, עם נעליים חדשות בהחלט כדאי ללכת מעט ע"מ להרגיל את הרגל אל הנעל, ובעיקר את הנעל אל הרגל ! כנ"ל לגבי ביגוד ושאר ציוד שכבר בידך = תמיד שווה לצאת חטיול ניסוי קצר, בשביל לבחון, לשפשף ולראות שהכל דופק כמו שצריך ויושב עליך פיקס ! אשמח לעזור בכל שאלה ובקשה נוספת. להתראות, יותם