liad

10/20/2008 11:26:06 PM

318

לגבי טיול לאמריקה-דרום+מרכז..

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

היי, רציתי לדעת אם מישהו ערך טיול של עד 4 חודשים והספיק לראות גם מדינות במרכז וגם מדינות בדרום? האם זה הגיוני או שמא אני תמימה? האם ניתן לעשות זאת רק בטיסה,ואם כן כמה היא עולה? ואולי זה כלל לא משתלם לערוך טיול של 4 חודשים ולנסות להספיק לראות גם קצת במרכז גם בדרום? אשמח לתשובות(לכאן או לכאן) אם זה עניין לוגיסטי מטורף וכלל לא הגיוני? תודה!!

עידית

10/21/2008 12:03:14 AM

אני טסה שבוע הבא לארגנטינה ומשם לברזיל. התכנית שלי בגדול היא להמשיך למקסיקו וגואטמלה או מקסיקו וקוסטה ריקה. לי יש בין 3 וחצי ל4 חודשים, נראה לי הגיוני להספיק 4 מדינות בזמן הזה. מה שכן-זה בטוח מייקר את הטיול בגלל הטיסה מדרא"מ למרכז.

liad

10/21/2008 12:12:20 AM

ברור שזה מייקר השאלה היא בכמה... ברגע שתיהיה לך תשובה לגבי מחירי טיסות אני אשמח עם תשלחי לי תגובה...

אורן

10/21/2008 11:58:40 AM

טיסה מקולומביה לפנמה, למשל עולה כ-250$.

yotam

10/21/2008 5:36:44 PM

אהלן למה לך טיול לחוץ בו תשקיעי זמן וכסף רבים בנסיעות ארוכות ובטיסות ? עצרי וחשבי: האם מתאימה לך הריצה ? או שאת יוצאת לטייל בשביל לנפוש ולהירגע ולחוות כל מקום קצת יותר מקצת. נסי למקד את הטיול הנכחי במספר קטן של מדינות ולהפיק מהן את המיטב והמירב, ושמרי את השאר לטיול הבא (תמיד כדאי להשאיר משהו !). אם יהיו לך שאלות נוספות כתבי לי ואשמח לעזור ! להתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס

liad

10/21/2008 7:33:48 PM

השאלה היא לא למה אלא איך... אנחנו שלוש בנות שכל אחת מעוניינת במקום אחר ואנחנו לא מוכנות לוותר אחת על השנייה אז צריך לעשות מיקס ככה שכולנו ניהיה מרוצות... מה שחשוב לי לדעת שזה אכן אפשרי וניתן לעשייה... ומה התשלום הכרוך בכך.. תחזרו אליי בבקשה עם תשובה!

yotam

10/22/2008 5:59:17 PM

סבבה מבחינה לוגיסטית הנושא אפשרי בהחלט, כאשר מן הבחינה הכספית ההחלטה על טיסה פה ושם או אוטובוסים במקום- תקבע את העלויות. אבל מה פרויד היה אומר על זה ? כל אחת מעוניינת במשהו אחר, אך אינכן מוכנות לוותר על הביחד ? אני סבור שעצם הפשרה הזו שאתן עומדות לעשות אחת בשביל השנייה, עלולה לגרום דווקא לתגובה הפוכה ממה שאתן מצפות, ולהוות את נקודת ההתחלה של סוף החברות הקרובה ביניכן. זו כמובן דעתי האישית והיא נובעת מנסיוני ומהכרתי מקרים רבים מספור של מטיילים שנפלו בפח הפשרות... מאחל לכן טיול מוצלח, ביחד או לחוד ! להתראות, יותם

ספיר

10/22/2008 9:52:37 PM

היי חמודה!! תקשיבי לי טוב! אני עשיתי טיול של שלושה וחצי חודשים בדרום אמריקה ואז מרכז והספקתי הכל!-בלי לחץ כמובן...ובלי למהר והכי נהניתי בעולם! התחלתי בפרו (שבועיים וחצי) אחרי זה בוליביה( כמעט חודש כולל רורה נבאקה והסלאר, לה פאז וטופיזה- הכל ערים) אחרי זה ארגנטינה כולל ברילוצ´ה(שלושה שבועות) , ברזיל (שבועיים וחצי כולל ריו,סאו פאולו כל באיה-החופים בצפון, וכולל סלבדור) ושלושה שבועות מטורפים ומהממים במקסיקו (כולל קנקון) חסכתי לא כולל כרטיס טיסה 20 אלף שקל וקצת והספיק לי להכל! עכשיו הכל תלוי בך, אם את רוצה להיתקע בכל מקום חודש את לא תספיקי, בזמן הקצר הזה כלום! אז תעשי כמו שעשיתי בערך, ותתיקעי במקומות המעניינים כי יש מקומות שאתה עושה שם את הטראק וזהו הולכת משם אין מה לעשות שם...ולגבי נסיעות, הכל עשינו באוטובוסים הכל!חוץ מהסוף, לקחנו בסה"כ פעמיים טיסה- מסלבדור לסאו פאולו (שהשגנו בכלום כסף-650 שקל בערך שזה מה שעולה אוטובוס שם בכל המרחק הזה צפון-דרום) ומסאו פאולו למקסיקו סיטי ב450 דולר וזאת בזכות מתן אני חושבת מ´רד בואנוס אייריס´ ישראלי מקסים שענה לך גם פה ומצא לנו את הכרטיס הזול ביותר, (במקסיקו סיטי לקחנו גם טיסה לקנקון שעלתה 300 דולר הלוך וחזור! )וחוצמזה הכל הספיק לנו ולא התקמצנו בטיול, את יודעת לא פיזרנו כספים אבל העדפנו לישון במקומות נורמליים ולשתות וליהנות ומקסיקו היא לא כזאת יקרה למרות מה שאומרים!-הכי חשוב אל תקשיבי לאף אחד ותגיעי לדרום אמריקה עם מסלול בערך ותלכי ותישארי איך שבא לך ואיפה שבא לך באמת ולא לפספס את מכסיקו היא מהממת!!ואם את רוצה עוד דברים לשאול את מוזמנת לשלוח לי למייל אני בשמחה אעזור לך...מקנאה בך..sapirk87@walla.co.il

liad

10/23/2008 10:13:34 AM

ואיי תקשיבי את פשוט מקסימה... והיה לי ממש ממש כיף לקרוא את ההודעה שלך כי כמעט כל מי שראה את ההודעה שלי בפורום כאן ובשאר הפורומים ניבא שחורות. אמרו לנו שיש סיכוי לעשות טיול כזה אבל שעלותו גבוה מהרגיל והתנהלותו נמוכה באיכותה. אני אשמח לדבר איתך למייל ושתתני לי טיפים איך עשית ואיך הגעת לכאלה סכומים... טוב שיש אנשים כמון =)