רודי

10/19/2008 11:03:21 AM

296

עזרה בהרכבת טיול

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

שלום לכולם, אשמח לקבל את עזרתכם. אני מעוניין להרכיב טיול ואני לא יודע כל כך, התחלתי לקרוא קצת חומר באתר והוא אכן עוזר לי. ישנם כמה עקרונות שלפיהם אני מכוון את הטיול: אופי הטיול - טיול של יותר חופים וסתלבט, כמובן גם טרקים אבל יחסית קלים ומפורסמים, ולא ארוכים מדי. זמן הטיול - עד 3 חודשים, זהו הזמן שאני יכול להקציב לצערי תקופה - שוב, לצערי לא תקופה אידיאלית - הטווח תאריכים הוא מאי - אוקטובר. השאלות: 1. האם יש מקום לשלב גם את מרכז אמריקה? רק מרכז אמריקה? רק דרום אמריקה? הכל כמובן בהתאם לנתונים של הטיול שהצגתי. 2. מבחינה כלכלית - כמה כסף אני צריך לטיול כזה שהצגתי לפניכם? 3. כעת להרכבת הטיול - באילו ארצותאתרים עליי לבקר, הכל כמובן בהתאם לתנאים שהצגתי, ולפי איזה סדר? באיזה מקומות תוך-ארציים אני יכול לבקר ועל אילו עליי לוותר?

רודי

10/20/2008 12:48:55 AM

אוקיי ומאיפה הגעת אליו? אם תוכל לספר לי פחות או יותר על מה דיברתם ואיך הוא עזר לך...

רודי

10/20/2008 1:30:03 PM

אוקיי תודה רבה!

gidi

10/20/2008 3:52:29 PM

עם ה 200 שקל תעשה משהו מועיל (אולי תשלח חצי אלי בתור עמלה)

רודי

10/20/2008 5:13:23 PM

אתה יכול לכוון אותי יותר איפה אני יכול לקבל פרטים?

gidi

10/21/2008 11:12:53 AM

דרך אגב, יש אנשים שנוסעים בלי לדעת כלום על המקום ומסתדרים, יש אנשים שלא יודעים כלום גם כשהם חוזרים :) בלי לפגוע בפרנסה של הבנאדם, אולי ההרצאות הפרטיות מתאימות לאנשים קצת יותר מבוגרים שמחפשים לתכנן טיול שבו כל יום הוא מתוכנן. כי בינינו, אם אתה נוסע לכמה חודשים, אחרי שבועיים ממילא לא תזכור כלום מההרצאות האלה.