שרון

10/16/2008 8:50:11 PM

83

טיול בצ´ילה

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

שלום שמי שרון ולקראת סוף החודש אני מגיע לצילה לטיול קצר וברצוני לברר מס´ פרטים אשמח אם כך לתשובה.1)אני נוחת בסנטיאגו האם בינה לבין פוקון יש משהו שמצדיק עצירה בדרך או שפשוט לרדת ישירות לפוקון.2)האם לקארטרה אוסטראל נדרש רכב שטח או רכב פרטי מספיק.3)איפה כדאי להשכיר את הרכב האם מפוקון או להתקדם באוטובוס לעיר אחרת ושם להשכיר.4)האם כדאי להמשיך עם רכב שכור עד הטורס דל פאיינה או להחזיר אותו לפני ולהגיע לשם עם תחבורה אחרת(לא טרמפים).5)מאיפה כדאי לקחת טיסה חזרה מהדרום,איפה יש נמל תעופה בדרום צילה. אשמח לתשובה בדחיפות למייל s_talmy@walla.co.il תודה מראש. שרון.

morag

10/17/2008 10:58:47 PM

שרון שלום, אם אתה מגיע לטיול קצר אני הייתי ממליץ לך לנסוע ישר לפוקון מסנטיאגו, אין משהו מיוחד שמצדיק עצירה. לקארטרה אוסטרל ין צורך ברכב שטח, אני לא הייתי ממליץ להשכיר בפוקון, אלא בפורטו מונט. שים לב שמשם תצטרך לעבור עם מעבורת עם האוטו עד לנקודת הההתחלה של הקרטרה. אני לא הייתי ממליץ לך להמשיך עם רכב עד הטורוס, מדובר על נסיעה ארוכה מאד ללא אטרקציות מיוחדות, לכן כדאי לך להמשיך באוטובוסים או טיסה. תוכל לבסוף לקחת טיסה מפונטה ארנס אשמח לענות לך על כל שאלה בהמשך מתן כחולי, סוכן נסיעות, matan@redbuenosaires.co.il 54-11-43718104 מספר ישיר מישראל(במחיר שיחה מקומית): 073-2649500