נטע

10/9/2008 2:05:30 PM

131

עזרה בתכנון טיול בדרום צ´ילה

שלום, בעלי ואני נגיע לצ´ילה בסוף אוקטובר ואנחנו מתכוונים להגיע לאחר יומיים בערך לדרום. בדרום נהיה בערך שבועיים. אנחנו לא רוצים לעשות טרקים ארוכים (הכי הרבה יום אחד). אין לנו בעיה של טיסות אם זה עוזר לקצר דרך מיותרת. ואנחנו רוצים לשכור אוטו (איפה כדאי לשכור ואיפה כדאי להחזיר?) נשמח לקבל מסלול מתאים לדרום שימצה כמה שיותר. נ"ב - היינו בדרום ארגנטינה לפני שנתיים כך שאפשר לוותר על החלק של ארגנטינה אם זה לא הכרחי. תודה רבה!

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

נטע

10/9/2008 5:44:40 PM

תודה על התשובה. היינו איגוואסו, בואנוס ובפטגוניה. ברילוצ´ה, רכב שכור לאגמים לסן מרטין. לקחנו טיסה לאלקלפטה לקרחון המתנפץ ועשינו טרק קצר לפיץ רוי. גם אז היה לנו זמן קצר ולא הספקנו לזגזג. לא נראה לי שניקח שייט. אני מאמינה שנעבור בזיגזג גם בארגנטינה (בכיף , היא מדהימה!), חשבנו לעשות את הקרטרה. אני פשוט מנסה למקד אותנו על מסלול מסויים. כמובן נתון לשינוים ותלוי גם בטיסות. אשמח אם תוכל להשיב לי שוב. וכמה זיגזג צריך לקחת (זמן)כולל טיסות? תודה רבה!

yotam

10/10/2008 5:42:59 PM

אהלן מכיוון שלרשותכם עומדים שבועיים בלבד, אני מציע לכם למקד את כל פרק הזמן הזה באזור האגמים הצ´יליאני. אזור פוקון (אראוקניה) הנפלא; האזור שמדרום לו, שם נמצאים הכפרים קונייאריפה וליקאן ראיי והעיירה פאנגיפואיי; אזור פ.ל.פוייהווה; אזור אגם כל הקדושים, פוארטו ואראס ופוארטו מונט ודרומה לאזור פ.ל.אלרסה אנדינו; וכפי שציינה קרני, האי צ´ילואה המיוחד והרגוע, ועוד ועוד... יש כאן מספיק גם לחדשיים, כך ששבועיים יהיו בהחלט התחלה יפה וללא לחץ ! אם יהיו לך שאלות נוספות כתבי לי ואשמח לעזור: yotam@casazoola.com.ar להתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס