יוסי

9/29/2008 11:13:26 AM

224

טיול לברזיל מבקש עזרה

שלום לכולם שמי יוסי ואני מבקש קצת אינפורמציה.אני בן 52. בתאריך 26 לדצמבר אני מיגע לברציל עם עוד חברבן גילי.אני נוחת בםאו פאולו יש לי שם משפחה מעונין לצאת משם לטיול בריאו ל5 ימים.או ברכב או באוטובוס.וגם טיול לפאוס דה אייוסו למםפר ימים דומה.מבקש לדעת מקומות לינה בריו במחיר סביר ומחיר טיולים בריו.כמו כןאם משהו יודע עלויות לפאוס דה איגיוסותת מבקש לדעת מחיר כרטיס לקולומביה לרכוש בארץ או בברזיל . בתודה ובברכת חג שמח לכולם-140-

אורי

10/1/2008 7:59:50 PM

יוסי שלום, כל ההוסטלים והדירות להשכרה שמוצעים באתר הם במחיר סביר (בין 50-120 ריאל ללילה לזוג). המלצה שלי - למצוא דירה קטנה בקופהקבנה. טיולים בריו קל ורצוי לעשות עצמאית.יש תחבורה קלה ונוחה. קורקובדו (ישו) - 25-35 ריאל לרכבת / מונית לפסגה. הר הסוכר - 35 ריאל לרכבל לפסגה. משחק כדורגל במראקאנה - טיול מאורגן עם הסעה + כרטיס 50-60 ריאל. עצמאי כ-10 ריאל. פוז דו איגואסו המלצה שלי תברר טיסה הלוך ושוב כשאתה עוד בסאו פאולו יוצאות המון טיסות משם ולפעמים בברזיל זה יוצא זול יותר מאוטובוס. לדעתי לא יעלה יותר מ 150 דולר. טיסה מברזיל לקולומביה צריכה לעלות בערך 500 דולר. מקווה שעזרתי.

יוסי

10/1/2008 8:55:46 PM

חברים רק רציתי להגיד תודה לכל החברים אשר עוזרים פה באתר וכל הכבוד מהפרגונים פה אחד לשני .ישר כח ותמשיכו כך וחג שמח לכולם.-140-