יובל

9/3/2008 5:25:14 AM

120

עזרה..יש כיוון צריך עצות

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

שלום יש לי כמה שאלות ואשמח אם כל מי שיש לו מידע מסויים יוכל לתרום ולעזור לי לתכנן את הטיול הכי מוצלח שאפשר. 1. מתחיל במרכז אמריקה - מתכנן גואטמלה, קוסטה ריקה ופנמה. מה מומלץ מה פחות? כמה זמן צריך בשביל כל מדינה? מה העלות הממוצעת בכל מקום? 2. משם רוצה להגיע לפסטיבל בברזיל - איפה מומלץ להעביר את הפסטיבל? שלא יהיה המוני מדי אבל מצד שני שנהנה מהחוויה. האם יש צורך להזמין מקומות לינה הרבה מראש? 3. בין מרכז אמריקה לברזיל אני מניח שיהיו לי כמה שבועות להעביר (אני צודק?). מתלבט מה לעשות איתם - להוסיף איזה מדינה במרכז אמריקה? משהו בדרום אמריקה? ובהנחה שכן מה? או שאני בכלל טועה ולא יהיה לי זמן בין המדינות שאמרתי שאני רוצה לבקר בהם לבין ברזיל (הבנתי שבתחילת פבואר מתחיל הקרנבל). - אני מתכנן להתחיל לטייל באוקטובר תודה מראש וכל עזרה והערה תתקבל בברכה

shiran

9/3/2008 4:49:13 PM

2-מקומות לקרנבל-כמו שאתה בטח יודע, ריו וסלבדור הם המוניים ועמוסים אבל כיפיים. מקומות שקטים יותר (ולא פחות כיפיים) הם "אוורו פרטו" (6 שעות צפונית מערבית לריו) וגם "אולינדה". 3-רוב הסיכויים שבין פנמה לברזיל תצטרך לקחת טיסה, לפחות חלק מהדרך כי רוב מעברי הגבול היבשתיים לברזיל לא כל כך ידידותיים. אתה יכול לקחת טיסה ישירה או לטוס לפרו/ארגנטינה/בוליביה ומשם להיכנס יבשתית לברזיל- הכל תלוי בכמה זמן נשאר לך...