ליאור

8/26/2008 10:34:26 PM

241

קראטרה אסטראל - חלופות

שלום לכולם, יש לי שאלה לגבי הקראטרה: יש אפשרות לעשות את הקראטרה ללא להשכיר רכב, משמע לסוע באוטובוס לרדת באטרקציה (אולי להעביר לילה) ולהמשיך עם האוטובוס על הקראטרה? אני כמובן מתכוון על אוטובוס שהמסלול שלו הוא הקראטרה עצמה ולא איזה כביש עוקף. אם התשובה היא חיובית, כמה ימים כדאי להקדיש על הקראטרה ומהם המקומות העיקריים ששווה להקדיש להם זמן? תודה מראש.

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

yotam

8/27/2008 5:15:56 PM

אהלן מיניבוס המשרת את תושבי הכפרים שלאורך כביש מס´ 7, "קראטרה אאוסטראל", חולף בעונת הקיץ לפחות פעם ביום, ובד"כ פעמיים. אם המיניבוס עבר מלא ולא עצר, או שסתם לא מתחשק לחכות לו, ניתן למצוא מוניות "ספיישל" בכפרים ובעיירות ולהגיע אל היעד הבא. מובן שניתן בכיף לעשות השלמות (או הכל) בטרמפים ! לאורך הקראטרה וגם ביישובים שהגישה אליהם יוצאת ממנה, לא חסרות אטראקציות, וטיולים מאורגנים בד"כ מקפידים לעצור רק בשתיים- שלש הבנאליות ביותר. אתה יכול להתחיל במסע של חמישה ימים ובאמת להגיע רק להנ"ל, אך כל יום נוסף שתבלה באזור יוכל להביא אותך לאטראקציות והרפתקאות אחרות בתכלית, ולגלות לפניך עולמות חדשים ונהדרים ! אם יהיו לך שאלות נוספות כתוב לי ואשמח לעזור. להתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס

ליאור

8/27/2008 6:24:36 PM

המיניבוס של יענקל´ה, אפשר לקחת אותו גם מהדרום? אם כן איפה הוא מסיים בדרום בערך? כי אני מגיע מהדרום.

asdasd

8/28/2008 9:57:14 AM

אני גם אתחיל בדרום ואעלה צפונה...

ליאור

8/28/2008 1:55:40 PM

התכוונתי בשאלתי, באיזה עיירה בדרום הוא מתחיל את הטיול חזרה צפונה.

kl

8/28/2008 6:51:51 PM

בהנחה שאני לא מתכוונת לקחת אוהל שק"ש, יש לי אפשרות להשכיר איפשהו או למצוא מקומות לישון בהם לאורך הדרך בכפרים או מקומות המיועדים לתיירים?

yotam

8/28/2008 9:11:12 PM

הי לאורך הקראטרה אאוסטראל קשה מאד (אם אפשרי בכלל) למצוא ציוד קמפינג להשכרה. כפרים ואנשים חביבים הגרים בהם, לעומת זאת, לא חסרים, ובמקומות ללא הוסטלים וכיוב´, כמעט תמיד תוכלי למצוא "קאסה דה פאמילייה". זהו בית של משפחה המשכירה חדר או שניים (או יותר), שם היחס ברוב המקרים חם עד אמהי, ומחירי הלינה נמוכים. כך או כך אני מציע לך להצטייד בשק"ש, מפני שהמשמעות של שק"ש עבור המטייל היא עצמאות. תוכלי להגיע ללא חשש למקומות בהם לא מובטחים לך סידורי לינה על-מלונתיים (או בעברית = מקומות בהם תאלצי להתכלב), ולסמוך על השק"ש שלך שיעשה את ההבדל בין שינה טרופה לשינה בכיף ! אם יהיו לך שאלות נוספות כתבי לי ואשמח לעזור. להתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס