ברק

8/14/2008 1:02:02 PM

112

טיסה מברזיל לקולומביה

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

מישהו מכיר אתרים זולים של טיסות מברזיל לקולומביה בדקתי ב epidia והכל שם 900 דולר לכיוון זה נראה לי מטורף או שעדיף להזמין טיסה מסוכנות מקומית בברזיל??

למידע נוסף על: קולומביה
morag

8/14/2008 3:32:32 PM

שלום לכולם! קודם כול באופן כללי תמיד יהיה עדיף לבדוק טיסת אצל סוכן ולא באתר אינטרנט כי למרות השמועות ואולי אפילו נכונות לגבי מוצרים אחרים טיסות דווקא מאוד קשה למצוא זולות באינטרנט ובמיוחד לא יותר זולות מאשר סוכנים מסויימים! בקשר לטיסה ספציפית זאת של ברזיל קולומבעה היא מאוד יקרה ואפילו עד כדי כך שמבחינה כלכלית כדי לחזור לבואנוס ולקחת טיסה לקולומביה משם! תנסה את חברת GOL או TACA ואם עדיין תתקל בבעיה אני יכול לנסות למצוא לך טיסה במחיר שיתאים לך קצת יותר! בנוסף כול מי שקונה דרכנו מוצר כלשהו מקבל את הכרטיס של MINIHOSTELS.COM בחינם מה שיחסוך לך עוד קצת דולרים בטיול יובל סוכנות נסיעות REDBUENOSAIRES

ברק

8/17/2008 12:34:21 PM

אחי אם תוכל אז תעזור לי כי אני לא מוצא הפכתי את האינטרנט אתם יושבים בבאונוס? אני מגיע לבאונוס ב 19.9 ואחרי 3 שבועות בערך עולה לברזיל ומשם לקולומביה בסביבות 5 בנובמבר אבל גמיש אני רוצה לטוס או מסלבדור או מפורטלזה לבוגוטה תלוי מה יותר זול ובכמה תודה מראש