גדי

7/6/2008 7:42:29 PM

134

טיול שורשים לארגנטינה באוקטובר

שלום, אנו מתכנים טיול לארגנטינה לחודש באוקטובר, זוג ושני ילדים גדולים 14+17. 1. אשמח לקבל דעות על התכנית שלנו שהיא: בואנוס איירס, באוטובוס לרוסריו (ביקור שורשים), באוטובוס לאיגואסו, במטוס לאל קלפטה, במטוס לברילוצ´ה, באוטובוסים לולדז ואוטובוס חזרה לבואנוס איירס. 2. האם מישהו עשה את הדרך מברילוצ´ה לולדז ברכב שכור? כדאי? יש מה לראות בדרך? 3. מה המקום בצ´ילה הכי מעניין והכי קרוב למקומות בהם נהיה בכדי שנוסיף עוד חותמת לדרכון? 4. האם כדאי להזמין טיסות/אוטובוסים/מלונות מראש? תודה מראש, גדי

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

קלאודיה

7/8/2008 8:11:16 AM

גדי שלום אנו נוסעים בסוף ספטמבר לחודש (זוג+3) והכרטיסים כבר בידינו. לגבי כרטיסי טיסה - אנחנו בחרנו להגיע דרך ברזיל ישר לאיגואסו - לדעתי זה מוזיל הוצאות טיסה ומקצר זיגזגים - פשוט נוסעים מצפון לדרום. (המסלול שלנו - איגואסו - טוקמן (באוטובוס) - איזור סלטה חוחוי ברכב שכור - חזרה לטוקומן - טיסה לקלפטה - טיסה לברילוצה - אוטובוס לולדז - טיסה לבואנוס איירס) ויתרנו על צ´ילה כי גם ככה המסלול מאוד צפוף. את כרטיסי הטיסה כדאי להזמין מראש כי יש דילים על כרטיסים בתוך ארגנטינה למי שקונה אותם מחוץ לארגנטינה. כרטיסים טובים הלוך ושוב קנינו בסוכנות נסיעות בשם "ליר" הנמצאת ברעננה דרך סוכנת בשם ג´ורגינה. היא מאוד מתמצאת והיא השיגה לנו את הדיל הכי טוב שהיה באותו זמן. כדאי לך למהר ולהזמין כי כבר בפברואר (כשהזמנתי) היו בעיות עם מקומות פנוים מאירופה לארץ. וככל שמתקרבים למועד הטיסה המחירים עולים. לגבי מקומות לינה אמרו לי שכשמדובר ב-5 אנשים זו כבר קבוצה וכדאי להזמין מראש - אך זה מאוד מגביל את גמישות התנועה. לולדז יש אוטובוס שמגיע לפוארטו מדרין והנסיעה אורכת כ-15 שעות, לא ידוע לי על רכב שכור אך הבנתי שבין קלפטה לברילוצה משלמים קנס גדול על אי החזרה, סביר להניח שזה קורה בעוד מקומות.

קלאודיה

7/8/2008 8:11:20 AM

גדי שלום אנו נוסעים בסוף ספטמבר לחודש (זוג+3) והכרטיסים כבר בידינו. לגבי כרטיסי טיסה - אנחנו בחרנו להגיע דרך ברזיל ישר לאיגואסו - לדעתי זה מוזיל הוצאות טיסה ומקצר זיגזגים - פשוט נוסעים מצפון לדרום. (המסלול שלנו - איגואסו - טוקמן (באוטובוס) - איזור סלטה חוחוי ברכב שכור - חזרה לטוקומן - טיסה לקלפטה - טיסה לברילוצה - אוטובוס לולדז - טיסה לבואנוס איירס) ויתרנו על צ´ילה כי גם ככה המסלול מאוד צפוף. את כרטיסי הטיסה כדאי להזמין מראש כי יש דילים על כרטיסים בתוך ארגנטינה למי שקונה אותם מחוץ לארגנטינה. כרטיסים טובים הלוך ושוב קנינו בסוכנות נסיעות בשם "ליר" הנמצאת ברעננה דרך סוכנת בשם ג´ורגינה. היא מאוד מתמצאת והיא השיגה לנו את הדיל הכי טוב שהיה באותו זמן. כדאי לך למהר ולהזמין כי כבר בפברואר (כשהזמנתי) היו בעיות עם מקומות פנוים מאירופה לארץ. וככל שמתקרבים למועד הטיסה המחירים עולים. לגבי מקומות לינה אמרו לי שכשמדובר ב-5 אנשים זו כבר קבוצה וכדאי להזמין מראש - אך זה מאוד מגביל את גמישות התנועה. לולדז יש אוטובוס שמגיע לפוארטו מדרין והנסיעה אורכת כ-15 שעות, לא ידוע לי על רכב שכור אך הבנתי שבין קלפטה לברילוצה משלמים קנס גדול על אי החזרה, סביר להניח שזה קורה בעוד מקומות.

yotam

7/8/2008 11:00:48 PM

שלום גדי 1.התכנית נראית לי בסדר גמור. עליך לדעת שאין טיסה ישירה מפוארטו איגואסו לאל קלפאטה. מדובר על שתי טיסות = איגואסו- בואנוס, בואנוס- קלפאטה. 2.הקטעים האטראקטיבים יותר בדרך מברילוצ´ה לפוארטו מדרין הם אלו שנמצאים בסמוך להרי האנדים, כלומר במשך שלש השעות הראשונות של הדרך בלבד. בעיקר בגלל נושא הקנס אותו הזכיר קודמי, אני חושב שאולי תעדיפו לטייל באזור האגמים הארגנטינאי ברכב/תחבור"צ ולהשאירו שם, ואז לקחת את האוטובוס לפ.מדרין. 3.אם מטרתכם בגיחה לצ´ילה היא החתמת הדרכון בלבד, אולי מוטב שלא תטרחו.בכל אופן, לא ממש חשוב מאיפה תעברו. צ´ילה יפהפייה ומלאה מכל טוב אגמים, יערות, הרי געש, מעיינות חמים ועוד... 4.טיסות בהחלט כדאי להזמין מראש. מלונות = תלוי היכן ובאיזו רמה. אוטובוסים = תלוי היכן ותלוי כמה צפוף המסלול שלכם. ישנם אוטובוסים שלא ניתן להזמין אלא מספר ימים מראש. אם יהיו לך שאלות נוספות כתוב לי ואשמח לעזור ! yotam@casazoola.com.ar להתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס