רונית

7/3/2008 8:45:16 PM

182

נעליים

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

היי אני טסה עוד חודשיים ומתכננת לטייל בפרו>בוליביה> ארגנטינה במשך 4 חודשים. בתכנון טראקים בעיקר יומיים, וגם אם יהיו של כמה ימים, אז בהחלט לא טראקים מטורפים קניתי נעליים ממש ממש נוחות של קולומביה. אבל..הן לא עמידות במים-בחנות אמרו לי שזו אחלה נעל לטיול שאני מתכננת,אבל עכשיו יש לי ספקות-אולי עדיף להחליף לנעל יותר מאסיבית??

yotam

7/3/2008 9:24:14 PM

אהלן מנסיוני, במהלך הטיול הדבר החשוב ביותר בנעליים הוא הנוחות, כך שאם הנעליים אכן נוחות לך, אני מציע לך להשאר עמן. פתרון מוצ´ילרי סביר למניעת רטיבות מרובה, שבנוסף יהיה בריא לנעלייך, יהיה למשוח אותן בווקס לפני יציאה לטרק, אך הסיכוי לאטימות מלאה עם פתרון זה הוא נמוך. בכל מקרה דעי ש"צרת רבים = חצי נחמה": טיילתי עם מספר זוגות נעליים, אטומות יותר או פחות למים, ובסופו של דבר, בתאים חרפיים, יצאתי עם גרביים רטובים בכל מקרה... טיילתי גם עם מטיילים אחרים שנעלו סוגים רציניים יותר או פחות של נעליים, ובסופו של דבר , בתנאים חרפיים יצאו גם הם עם הגרביים רטובים... אם הנושא של הרטיבות מציק לך מספיק, את יכולה לשאת עמך זוג ערדליים, או לעטוף את כפות הרגליים, על גרביהן, בשקיות ניילון, או פשוט לשאת איתך מספיק זוגות גרביים !! אם יהיו לך שאלות נוספות כתבי לי ואשמח לעזור ! להתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס

רונית

7/3/2008 10:36:08 PM

יותם,כרגיל תשובה לעניין-תודה