טואטה

6/21/2008 5:52:10 AM

189

המשך מסלול - מספר שאלות

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אנו נמצאים כרגע בקורדובה והסיטואציה אינה מזהירה ,, אין תיירים כמעט כלל , מזג האויר מחפיר וההוסטלים ריקים שאלתי היא באשר להמשך המסלול , לפי מיטב הבנתי צפון ארגנטינה כרגע קפואה ואינה מתוירת במיוחד , חשוב לציין שהגענו מהארץ ממש לפני כשבוע כך שכרגע לפחות בהתחלה היינו רוצים לתפוס "גל" כלשהוא ולהגיע לאיזורים המתויירים כרגע כמה שיותר ע¨י ישראלים שאלותיי הן כאלה לאן הייתם ממליצים להמשיך מכאן כשלוקחים בחשבון שהכוון הכללי הוא צפונה לבוליביה , כדאי להגיע לטופיזה , אויוני או אולי ישירות לסוקרה או לה פז ? כשכרגע בראש סדר העדיפויות לחבור למטיילים אחרים ( או לאנשים כלשהם הדוברים שפה פרט לספרדית ) ולברוח מהקודרנות האופפת את קורדובה וכנראה גם את סלטה וכו´ כרגע בנוסף אשמח אם תוכלו לייעץ לי איך להגיע ליעדים הללו מבחינה לוגיסטית מקורדובה כמובן בנוסף היינו רוצים לעשות את הסלאר כמובן שלוגיסטית נוח יותר מטופיזה אך שוב הרעיון הוא לצאת בקבוצה ואחרי שנתחבר קצת,,, כך שנוכחות ישראלים היא נושא מכריע עד כה אני כמעט ויכול לספור את הישראלים שפגשנו על יד אחת ואני מקווה שהמגמה לא תימשך אשמח אם תוכלו לתת לי רקע נוסף לרשום באתר על ה"גלים" השונים באיזור פרו-בוליביה-אקוודור בתקופה הזו של השנה תודה ענקית לאמיצים והנחושים שקראו את ההודעה עד סופה !! -158-

yotam

6/21/2008 8:28:43 PM

אהלן הנדסה קרבית = צריך אומץ !! דווקא העונה מצויינת לסלטה (לא יותר קפואה מאזורים מתוירים רבים בבוליביה ובפרו), מה גם שיש שם המון מה לראות, לחוות ולעשות. ה"עדר" פשוט לא מכיר ולא נמצא שם... מכיוון שבא לכם על בני עמנו החביבים, קחו מקורדובה את האוטובוס לסלטה/חוחוי ומשם אל עיירת הגבול לה קיאקה. חצו את הגבול ואתם בבוליביה, ומכאן הדרך קצרה לטופיסה, ואחריה/ממנה אל מדבר המלח המפורסם (תחבור"צ/רכבת). אני בכל אופן חש חובה להמליץ לכם להתעכב באזור של סלטה לפחות 7-10 ימים. יש שם נופים יחודיים ותרבות מרתקת שחבל לפספס ! אם יהיו לכם שאלות נוספות כתבו לי ואשמח לעזור ! להתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס

טואטה

6/23/2008 1:20:52 AM

בכדי לברוח מעט מהאווירה הקודרנית , ולא להמשיך "לרדוף" אחרי איזורים מתויירים ונגד ה"גל" הכללי של המטיילים עלה במוחנו רעיון מעט יותר "מהפכני" , לתפוס טיסה ללימה או קיטו ולהתחיל לרדת איך נשמע הרעיון ? להזכירכם החלופה היא לעלות לאויוני או טופיזה לעשות את הסלאר ולהמשיך לעלות , הבעייתיות בגישה הזו הוזכרה לעיל מה היא הדרך המהירה ביות להגיע מקורדובה ללימה/קיטו וכמה זה אמור לעלות ? נשמח לתשובה מהירה ותכליתית מהסיבה הפשוטה שכרגע אנחנו די תקועים כאן עד שנתפוס כוון חד משמעי תודה !!!!!!!!!!!!!! -114-

yotam

6/23/2008 10:22:53 PM

שוב שלום הדרך המהירה ביותר להגיע מקורדובה ללימה היא לתפוס אוטובוס לבואנוס איירס ומשם לטוס ללימה. כתבו לי אם תהיו מעוניינים בהצעת מחיר. yotam@casazoola.com.ar להתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס