דניאל

5/24/2008 7:01:30 PM

242

טיול ראשון-מספר שאלות בבקשה...

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אני מתכנן לנחות בבואנוס איירס בסביבות אוקטובר. 1.לאן כדאי לי להגיע כשאנחת? -שם של מקום איך אני מגיע כמה עולה וכו´.הכוונה מקום שאוכל להירגע לאכול לישון עד שאתאפס על עצמי. 2.אני מתכנן להדרים אח"כ עד פטגוניה ומשם להתחיל להצפין עם חלוף הזמן והחודשים כדי לא להיתפס בחורף בקור.מה דעתכם? 3.האם זה סביר שלא תכננתי בדיוק מירבי איפה אני אהיה ומתי במהלך הטיול אלא אני אומר "נגיע לשם וכבר נזרום מה שיהיה"? האם זה כך בקרב מטיילים? אני יכול להיות רגוע? תודה מראש.

yotam

5/24/2008 10:51:27 PM

שלום אם אתה מחפש מקום מוצלח ל"נחיתה רכה", אני מזמין אותך אלינו, ל"קאסה זולה". במקום סוכנות נסיעות, אכסנייה והשכרת דירות, הרצאות על הדרום וייעוץ מקצועי בתכנון הטיול בחינם, אבל מעל לכל = אווירה והרגשה של בית חם ! התכנית הכללית שלך בסדר גמור, רק קח בחשבון שקיץ בפטגוניה מזכיר חורף בישראל, כלומר הסיכוי לימים קרים או גשומים אינו נמוך. בהחלט סביר שאינך מתכנן יותר מדי, מפני שגם כך כל תכנית הינה בסיס לשינויים. בכל זאת אני מציע לך לקרא, לשמוע ולצפות בחומר הקשור למדינות דרום אמריקה, בשביל שבמהלך הטיול שלך יהיה לך בסיס נרחב של ידע, בעזרתו יהיה לך קל יותר לקבל החלטות נכונות עבורך ולבחור בדברים שיתאימו עבורך ! ממליץ לך על הספר "טרקים וטרמפים בפטגוניה", שיעזור לך בהבנה ובתכנון של הטיול, וכן במהלך הטיול עצמו. הספר ייתן לך את הידע והכלים הדרושים ליצירת טיול המתאים במיוחד בשבילך ! אם יהיו לך שאלות נוספות כתוב לי ואשמח לעזור. yotam@casazoola.com.ar להתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס

דניאל

5/26/2008 3:29:01 PM

יותם תודה על התשובות. יש לי חבר שבאוגוסט מגיע ב"ה לבואנוס איירס.הוא רוצה להשכיר שם דירה לתקופה כרגע לא מוגבלת.הוא מתכנן למצוא עבודה ופשוט לחיות בעיר. 1.מה בערך{דגש על בערך}טווח המכירים של דירה ממוצעת באזור ממוצע?.לדוגמא דירת 2 חדרים באזור לא עשיר ולא עני. 2.יש עבודות לא מקצועיות בכלל שאפשר להתפרנס מהם ולהתקיים? נגיד מוכר בחנות 3.הוא במקצועו טבח עם תעודה.כמה מישהו כמוהו יכול להרוויח? אני יודע שאלו שאלות די ספציפיות אך אודה לך אם תשיב עליהם. תודה רבה

yotam

5/27/2008 12:02:53 AM

1. דירה סבירה כמו שציינת ניתן למצוא במחיר התחלתי של בין 300 ל 400 דולר לחדש בממוצע. 2.ניתן תמיד למצוא עבודה. חשוב לדעת ספרדית טוב, וחשוב להבין שסוג העבודות יהיה מלצרות או פקידות בהוסטל וכד´. 3. בהנחה שהוא יצליח למצוא עבודה במקצוע שלו, אני מעריך שהוא ירוויח בין 900 ל 1200 פסו בחדש. יותר בכיוון ה 900... אוקצור שלא יבנה על כסף, הקטע בלחיות ולעבוד תקופה קצרה בבואנוס איירס הוא בעיקר בשביל החוויה !! צ´או, יותם

orion

5/26/2008 6:47:05 PM

this book is familiar from somewhere... ;-) gina couldn`t stop talking about you and the time you were there you met also eyal klayn from g.haym meuhad? i went to high school with him.. what`s new with all the unknown and places places? hasta luego orion