מור

2/9/2006 6:26:05 PM

299

@@שאלות@@ דחוף@@

הי, בדיוק בעוד שבוע אני טסה לברזיל וארגנטינה ויש לי כמה שאלות, אשמח לטיפים ומידע רלוונטי: 1. זה נכון שלהקת "האבנים המתגלגלות" מופיעה בריו בעוד שבוע בערך? אם כן, מתי, איפה, מחיר לכרטיס? 2. איפה אפשר לקנות בגדי ים לנשים וגברים - קניונים שווים? 3. אני רוצה לנסות שיעור ריקוד איפה אפשר ללמוד את קצב הסמבה, קפאורה? 4. אני טסה ל3 שבועות כששבועיים בברזיל ושבוע נוסף בארגנטינה כמה כסף לבזבזוים צריך? 5. את הקרנבל אני חוגגת בסלבדור כדי? אומרים שמאוד מסוכן אולי שווה לחגוג במקום אחר? תודה!!!

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

jesse

2/10/2006 4:04:01 AM

ani be rio ahshav.. ha rolling stones have a concert here on the beach in copacabana.. ze hinam az ein ma liknot kartisim.. be kesher li bigdei yam az efshar limzo po ba tayelet be zol ve be sababa.. rio yekara ba tiruf po, az lo yodea kama at rotza lebazbez po.. hostel le layla ze 30 real po be hostel sunbeach ve 35 real be hostel shenkin.. be kesher la carnival anahnu osim be salvador.. nira li yeheieh mefutatz israelim,, ve mesukan be kol makom,, gam po be rio.. mekave she azartee

מור

2/10/2006 11:36:48 AM

חברה, אני מבינה שיש הופעה של "האבנים המתגלגלות" מתי? איפה?

ניר

2/10/2006 2:27:28 PM

לפניכם רשימת הופעות חיות ביבשת כנסו ללינק

מיכאל

2/10/2006 9:28:01 PM

אין על הקרנבל בסלבדור! הכי מטריף ופרוע שיש! קרנבל מדליק ברמות, אני הייתי ונהנתי ולא שדדו אותי ולא היכו אותי והיה סבבה ממש. אבל... כדאי להיות שם זהירים יותר ממקומות אחרים(כמו אולינדה או מקומות קטנים שם יש קרנבלים רגועים יותר) . לא להראות מפחדים זה הכי חשוב וגם מומלץ ללכת כמה שיותר בחבורות(מומלץ להתקרצץ קצת על ישראלים :) לגבי קפואירה, הכי טוב ללמוד באריאל דה אג´ודה יש שם בית ספר טוב או אפשר גם בפלוריניו- אזור העיר העתיקה בסלבדור שם יש בתי ספר והכי טוב לקנות שם באזור בגדי קפואירה.