לירון

5/10/2008 2:49:48 AM

238

חופים וגלישה בצפון פרו

אנחנו רוצים להגיע בסביבות אמצע יוני לחופים של צפון פרו בשביל קצת בטן גב ובעיקר ללמוד גלישת גלים לכשבוע שבועיים. מחפשים המלצות על חופים ספציפיים ואולי אפילו על מדריכים או בתי ספר לגלישה. כל מידע נוסף יהיה מצוין.

למידע נוסף על: פרו

מחפשים מלון בפרו?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

gidi

5/11/2008 12:52:59 AM

בלי לזלזל בפרו, שזו אחלה מדינה, החופים שלה הם לא משהו בלשון המעטה. אני הייתי במנקורה ו-וואנצ´קו - שהם מקומות נחמדים לעבור בהם ליום או יומיים אם אתה כבר באיזור. מבחינת גלישה - בוואנצ´קו יש גלים אבל זה לא מקום כזה טוב לגלוש. במנקורה יש איזה מועדון גלישה או שניים. אם חשוב לכם הקטע של הגלישה, אני ממליץ על מונטניטה באקוואדור - זאת עיירה מגניבה של מסיבות וגולשים. אם תגיעו לשם - בכל פינה משכירים גלשנים ויש מדריכים. תבלו:)

avi

5/11/2008 4:21:07 AM

פרו היא המקום ללמוד גלישה, חבל שאנשים שלא מבינים בגלישה מגיבים... קודם כל אלופת העולם בגלישה היא פרואנית!!! ופרו ידועה בחופיה.. אתם יכולים להתחיל בפונטה סל ולרדת דרומה , יש המון חופים וכולם מגניבים, גם מנקורה היא אחלה מקום לגלישה, וללמוד.. יש אתר ישראלי עם כל החופים בעולם לגלישה ובפרו מצויינם כמה חופים. דבר שני בדוק את www/vivamancora.com אני הכרתי אישית אוסטרלים שמטיילים האוטו וגלשנים בחופי פרו.. ובקוסקו הכרתי שלושה מטיילים ישראלים שמטיילים עם גלשנים ונסעו לגלוש בחופי פרו.. אז, גלישה נעימה ונתראה בקוסקו. אבי.

לירון

5/13/2008 2:01:29 AM

can you give me the link to the israeli web site ?