איל

5/2/2008 3:16:28 PM

91

קארטרה אוסטרל

אולי משיהו יכול לעדכן אותי במחירים פחות או יותר לעשות את הטרק עם רכב כולל קנס מעבר ושאר הנפצות-139-

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

yotam

5/3/2008 6:34:51 PM

אהלן קשה לי להאמין שאתה באמת מעוניין להגיע למקומות עליהם אתה לא יודע דבר... לכן אני מציע לך קודם כל לפתוח מפה ולקרא מעט על המקומות בהם אתה מעוניין לבקר (כך תוכל לדעת האם המקומות הללו בכלל מעניינים אותך, ולא תגיע למקומות ש"יבזבזו לך את הזמן"). כשתפתח את המפה, תגלה שהקראטרה אאוסטראל היא לא ממש טרק (אלא אם מתחשק לך חדשיים הליכה...). למעשה זוהי דרך של כ 1300 ק"מ בדרום צ´ילה, שנמתחת בין העיר פוארטו מונט לכפר ויה אוהיגינס. לצידי הדרך נופים מדהימים וכיף לעצור בה כל שני מטר בערך לקפה/מדורה/לילה וכיוב´, ולכן תיירים רבים נמשכים לבקר באזור. השנה שכירת רכב פשוט עמדה על 65-70 דולר ליום. רכב ארבע על ארבע עלה בין 15 ל 20 דולר יותר בממוצע. הקנסות עמדו בד"כ על בין 600 ל 800 דולר. שאר ההנפצות כבר תלויות במשך הזמן של הטיול ובאטראקציות שתבחר לעשות. זכור שישנן דרכים נוספות לטייל בקראטרה, לאו דווקא ברכב שכור. אם יש לך שאלות נוספות כתוב לי ואשמח לעזור. yotam@casazoola.com.ar להתראות, יותם, קאסה זולה", בואנוס איירס