רותם

4/30/2008 3:39:08 AM

374

בוקה - ריבר

שלום, לגבי המשחק ביום ראשון, מישהו יודע מתי הקופות נפתחות ואפשר לקנות דרכן כרטיס למשחק וכמה אמור לעלות כרטיס דרך הקופות וכמה עולה דרך ההוסטל? מדובר על שער 12 כמובן

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

yotam

4/30/2008 5:50:30 PM

אהלן לא ממש משנה כמה עולה הכרטיס למשחק דרך הקופות ומתי הן נפתחות. בלי לזלזל בך או באיש אומר לך דוגרי = כרטיסים בקופות לסופרקלאסיקו אתה לא תשיג. המחירים בהוסטלים יקרים מן הסתם מאלה שבקופות, אבל אם המשחק חשוב לך מספיק אתה יכול ליצור עמי קשר: yotam@casazoola.com.ar להתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס

רותם

4/30/2008 8:15:38 PM

אוקי, לי זה כן משנה מתי הקופות נפתחות וכמה זה עולה, אז למה לא לנדב לי את המידע במקום לנסות למכור לי כרטיסים (מה שלא ביקשתי)?

nono

5/1/2008 1:35:27 AM

יותם הפורום פה לא נועד ליחסי ציבור לקאסה זולה. אתה עונה לכל שאלה - גם אם שואלים איפה יש בתי זונות ליצור קשר איתך כדי לקנות כרטיסים? למה אתה חושב שתמיד דרכך כדאי יותר להשיג דברים? באמת נמאס שכל הודעה שניה היא הודעה שלך בשם הזולה

yotam

5/1/2008 5:48:44 PM

שלום RcS קבל את התנצלותי הכנה אתה בהחלט צודק, ניסחתי את דברי בצורה גרועה, ולכן אנסה להסביר לך באופן ברור יותר למה התכוונתי בתשובתי. העניין במשחק בין ריבר לבוקה (ולמעשה בכל מפגש בין הקבוצות) הוא שאפילו מנויים מתקשים להשיג כרטיסים למשחק. אם הקופות בכלל נפתחות למשחק זה (אירוע נדיר), תוכל לחכות בתור מספר שעות אחרי משהו כמו 10,000 איש עד שיודיעו שאזלו הכרטיסים. פתרון נאה יהיה לישון או להמתין לפני הקופות בלילה, אבל הסיכוי שבבוקר עוד יהיו עליך הנעליים שלך (שלא לדבר על הכסף שלך),דומה מאד לסיכויים שאם תחכה בתור אכן תשיג כרטיס... מפאת התנאים האלה אני מרשה לעצמי להציע לך ולאחרים את שירותינו, ואתה מוזמן כמובן להשתמש בהם. להתראות, יותם

רותם

5/1/2008 9:26:37 PM

ואם הקופות ייפתחו למשחק הזה (מה שאני מאוד בטוח שייקרא) מתי זה יהיה?

yotam

5/2/2008 4:53:44 PM

מצטער מן אני מבין שקשה לך להאמין לסוכן נסיעות. אז אתן לך עצה: פתח בערוץ החדשות או באחד מערוצי הספורט הארגנטינאים, או חפש בעיתונים היומיים של בואנוס איירס. תתאכזב לגלות שמה שכבר אמרתי לך בעצמי,יצא גם כהודעה בתקשורת. הקופות לסופרקלאסיקו לא ייפתחו. כחלופה אני מציע לך לקפוץ לבאר השכונתי המקומי הקרוב ולצפות במשחק בטלויזיה יחד עם המקומיים המשולהבים על איזו קילמס קרה ומשובחת. יותר טוב מכלום ! צ´או יותם

yotam

5/1/2008 6:08:00 PM

מגי יקרה הפורום פה אכן לא נועד ליחסי ציבור ל"קאסה זולה", לכן אם תתרכזי בתשובותי, בוודאי תשימי לב שהן כמעט תמיד עונות בצורה יפה על השאלות, ואילו השם "קאסה זולה" תופס מקום קטן ומשני בתחתית התשובה. עכשיו הסתכלי טוב על רשימת השאלות והתשובות בפורום וספרי כמה מן התשובות הן שלי, אם תגיעי לעשרה אחוז זה יהיה מעודד, למרות שמבחינתך אני "עונה לכל שאלה-גם אם שואלים איפה יש בתי זונות"... אז הגזמנו קצת ילדה לא ? מה שאת עושה נקרא "דמגוגיה זולה". זולה מאד... ומי קבע שאני חושב שתמיד דרכי כדאי להשיג דברים ?! את זה את אמרת ולא אני... אם באמת נמאס לך כדברייך, לקרא הודעות שלי, אני נותן לך אישור מיוחד להפסיק, וזאת למרות שלא זכור לי שהכרחתי אותך, או אדם כלשהו, לקרא אותן. קבלי את דברי ברוח טובה כי ברוח זו הם נכתבו. הרי כולנו קמים על צד שמאל מדי פעם... להתראות, יותם

קלאודיה

5/12/2008 12:47:39 PM

פניתי ליותם גם באופן אישי, ותמיד נעניתי באדיבות ובתשובות מפורטות, למרות ש"לא יצא לו" מזה כלום. אז למרות שיש פרסום מסוים לקזה זולה, אני עדיין מפרגנת