עמי

4/24/2008 8:25:46 PM

114

מעבורות בקרטרה אוסטראל

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אני רוצה לרדת מפוארטו מונט לקרטרה אוסטראל בחודש דצמבר. אם יורדים עם רכב דרומה מפוארטו מונט לכיוון צ´איטן אזי יש כמה מקומות בהם יש צורך לעלות עם הרכב על מעבורת: המעבר הראשון בין La Arena ל- Caleta Puelche המעבר השני והיותר ארוך בין Quintupeu ל- Vodudahue המעבר השלישי הוא בין Renihue ל- Caleta Gonzaio האם המעבורות פועלות ברציפות בחודש דצמבר? האם מישהו יודע את לוחות הזמנים של המעבורות במיוחד הקו הארוך בין Quintupeu ל- Vodudahue ? בשל בעיית המעבורות האם ניתן לעבור את הקטע מפוארטו מונט לצ´איטן ביום אחד אם מתחילים מוקדם בבוקר? האם יש מעבורת ישירה מפוארטו מונט לצ´איטן ואשמח לדעת את שעות הפעילות שלה ומחיריה עם הרכב. תודה ענת

yotam

4/24/2008 9:51:19 PM

אהלן ענת עשי חיפוש ב: google.com.ar עם השמות שרשמת בהודעתך. המילה tarifas מציינת תעריפים (שימי לב לדמיון בין המילים). מכיוון שכבר יצא לי לבדוק במקרה את הנתון הבא: מחיר שייט במעבורת מפוארטו מונט לצ´ייטן ברכב (עד 5 מ´) = 76,000 פסו צ´יליאני, או בעברית כמאה וחמישים דולר. המעבורת מפליגה ארבע פעמים בשבוע. אני בטוח שאת שאר הנתונים תוכלי למצוא בקלות. אם יש לך שאלות נוספות את מוזמנת לפנות אלי למייל: yotam@casazoola.com.ar להתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס