עמי

4/24/2008 8:25:46 PM

108

מעבורות בקרטרה אוסטראל

אני רוצה לרדת מפוארטו מונט לקרטרה אוסטראל בחודש דצמבר. אם יורדים עם רכב דרומה מפוארטו מונט לכיוון צ´איטן אזי יש כמה מקומות בהם יש צורך לעלות עם הרכב על מעבורת: המעבר הראשון בין La Arena ל- Caleta Puelche המעבר השני והיותר ארוך בין Quintupeu ל- Vodudahue המעבר השלישי הוא בין Renihue ל- Caleta Gonzaio האם המעבורות פועלות ברציפות בחודש דצמבר? האם מישהו יודע את לוחות הזמנים של המעבורות במיוחד הקו הארוך בין Quintupeu ל- Vodudahue ? בשל בעיית המעבורות האם ניתן לעבור את הקטע מפוארטו מונט לצ´איטן ביום אחד אם מתחילים מוקדם בבוקר? האם יש מעבורת ישירה מפוארטו מונט לצ´איטן ואשמח לדעת את שעות הפעילות שלה ומחיריה עם הרכב. תודה ענת

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

yotam

4/24/2008 9:51:19 PM

אהלן ענת עשי חיפוש ב: google.com.ar עם השמות שרשמת בהודעתך. המילה tarifas מציינת תעריפים (שימי לב לדמיון בין המילים). מכיוון שכבר יצא לי לבדוק במקרה את הנתון הבא: מחיר שייט במעבורת מפוארטו מונט לצ´ייטן ברכב (עד 5 מ´) = 76,000 פסו צ´יליאני, או בעברית כמאה וחמישים דולר. המעבורת מפליגה ארבע פעמים בשבוע. אני בטוח שאת שאר הנתונים תוכלי למצוא בקלות. אם יש לך שאלות נוספות את מוזמנת לפנות אלי למייל: yotam@casazoola.com.ar להתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס