נבון

4/21/2008 3:49:37 AM

360

סנטה קרוז לסלאר!!! דחוף

סנטה קרוז לסלאר!!! כזרה מה המצב? מישהו יודע כמה זמן לוקח להגיע מסנטה קרוז לסלאר או אם יש דרך מהירה יותר להגיע מריו בטיסה למקום אחר? לסוקרה אני חושב שאין טיסות... ממש דחוף.... תודה....

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

yotam

4/21/2008 5:43:55 PM

שלום הדרך המהירה להגיע מריו לסלאר היא לטוס ללה פאס, ומשם לנסוע לאויוני (אוטובוס/אוטובוס + רכבת). מסנטה קרוס זה יוצא בד"כ עניין של יומיים. לא שהמרחקים גדולים כ"כ, אלא שהאוטובוסים והדרכים לא משהו... ניתן לנסוע דרך פוטוסי, או דרך אורורו ואולי דרך קוצ´אבמבה ועוד איזה מקום או שניים. כך או כך, שוב, הסיכויים הם שזה ייקח לך יומיים... אם יש לך שאלות נוספות אתה מוזמן לפנות אלי. להתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס.

נבון

4/21/2008 11:14:07 PM

בשתי האפשרויות זה לוקח יומיים אז יותר זול ייצא טיסה לסנטה קרוז...

אתי

4/22/2008 12:59:56 AM

מה המצב ? אין לי מושג איפה אתה עכשיו אבל אם אתה יודע איפה מוצאים טיסה זולה מריו לסנטה קרוז אני יותר מאשמח לדעת כי אני מחפשת לסופ החודש..(אתי) תודה מראש

דנה

4/22/2008 2:23:02 AM

hi! im in natal right now and i found a flight from here to santa cruz on the 29/4. i know that this flight is also going through sao-poalo. try "gol" company - from what i checked - they´re the cheepest.

דנה

4/22/2008 2:26:02 AM

even though the flights are kind of expansive - u should know that there is an option to fly from santa-cruz to uyuny - 150$ - with aero-sur company.

אתי

4/22/2008 3:14:28 AM

העניין הוא שפתאום המחירים עלו אני מחפשת כבר מספר ימים ובגלל ששמעתי שלסנטה קרוז הטיסות זולות יותר מלה פז לשם אני מחפשת..השאלה אם להגיע דרך היבשה לאיוני מסנטה זה עניין מסובך? או שזה אותו דבר כמו להגיע מלה פז? אם יש לך מושג כמובןןןןןןן...