עדי

2/2/2006 11:38:56 PM

312

לחץ..

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אני אמורה לנחות ב-3.3. בבואנוס איירס לבד! ואמורה לפגוש חברות בברילוצ´ה כעבור 4-5 ימים.. יש למישהו המלצות לנחיתה רכה בשבילי.. אני כל כך פעורה!!

שי

2/3/2006 1:12:47 AM

תנחתי בבואנוס, צאי מהנמל תעופה וקחי מונית לאבנידה דה מאיו, למלון אסטוריל(יש את הכתובת המלאה באתר-תרשמי לך על דף). מונית עולה בסביבות ה50 פזו לנסיעה הזו, קצת יקר אבל זה רחוק אז אין מה לעשות. אסטוריל זה הוסטל ביתי כזה וממש באוירה טובה, בקיצור מקום מעולה, שם כבר תמצאי מטיילים ו"תנחתי ברכות"

עדי

2/3/2006 1:31:42 PM

השאלה היא אם המקום הזה שאמרת קרוב לתחנת אוטובוס שממנה אני צריכה לנסוע לברילוצ´ה...כי אם אני משלמת כביכול הרבה כסף למונית אז לפחות שזה יביא אותי קרוב לנקודת יציאה שלי...

שי

2/3/2006 1:43:21 PM

קודם כל שאלה? את מתכוונת לנחות בבואנוס ולעלות על אוטובוס של 24 שעות נסיעה בלי דקה מנוחה??? עצה שלי, קחי לך כמה ימים להתארגן ולהרגע בבואנוס, אבנידה דה מאיו שבמרכז העיר היא המקום האהוב על המטיילים ובצדק. אין לך מה לחפש בפינות אחרות של העיר. מה גם שתחנת האוטובוס לא ממש רחוקה מדה מאיו. רק שדה התעופה נמצא קצת רחוק מהמרכז.

עדי

2/3/2006 6:21:57 PM

אני ארשום לי את זה וזה מה שאני אעשה..ממש תודה... זה לא אמור להיות נורא מפחיד לבחורה שם לבד?..

שי

2/3/2006 7:59:11 PM

אם יש מקום טוב לנחות בו זה בואנוס איירס. תרשמי את הכתובת וקחי מונית מהשדה אל ההוסטל. שם תתערבבי תוך מספר דקות עם מטיילים שכבר שם. איזה כיף לך.....