איל

4/14/2008 1:06:53 PM

140

תכנון מסלול

אני רוצה לטוס בתחילת דצמבר למשהו כמו ארבעה חודשים וצריך עזרה בתכנון טיול שיכלול את ארגנטינה צ´ילה פרו ובוליביה עם דגש על כל האתרים והטרקים ששווה לעשות מבלי לבזבז זמן וכסף על טיסות... מישהו יכול לעזור?

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

yotam

4/14/2008 7:44:38 PM

אהלן מציע לך להתחיל ולדוג חומר. ספרים, מגזינים, ערוצי טלויזיה מתאימים, מפות, פורומים רציניים, הרצאות ועוד... כל אלו יוכלו לעזור לך להבין לאן אתה עומד להגיע, ולתכנן את המסלול שלך בעצמך, לפי מה שמתאים לך ולאו דווקא לאחרים. ממליץ לך בחום על הספר "טרקים וטרמפים בפטגוניה", שיעזור לך בכל נושא תכנון הטיול ובמהלך הטיול עצמו. הספר ייתן לך את הידע והכלים לתכנן את הטיול שלך, ואת התובנות להמשיך בו גם מחוץ לגבולות פטגוניה. כך או כך זכור: כל תכנית היא בסיס מוצלח לשינויים, וככל שהידע שלך על האזורים בהם אתה עומד לטייל יהיה גדול יותר, כך הבסיס לשינויים שתרצה לבצע יהיה רחב יותר !! אם יש לך שאלות נוספות אתה מוזמן לפנות אלי למייל: yotam@casazoola.com.ar טיול מוצלח ולהתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס

אלי

4/15/2008 12:13:35 AM

בניגוד למה שהוצע לך אני דווקא הייתי הולך בדרך הזו: 1. שב על גרינגו וקרא על המקומות היפים(שאני כל כך מתגעגעעעע) 2. תכנן מסלול. רצוי שיהיה מפורט לחודש הראשון ולשאר הטיול תן לזרום(לך לפי הלב והמסלול הגדול שתכננת.) 3. עזוב אותך מספרים. 4. חיסונים והכנות כלליות. 5. אם יש שאלות ספציפיות תרשום ותקבל אחלה תשובות בפורום הנפלא הזה