לירון

3/26/2008 3:44:54 PM

220

שאלה לגבי קולומביה

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

שלום -107- אני מתכננת להגיע לבוגוטה באמצע יוני, ומחפשת הוסטל טוב ליום אחד, כדי לקחת טיסה/אוטובוס יום אחרי לקרטחנה, למישהו יש מקום טוב? וקצת הסבר על איך אני הולכת לעשות את זה?? -106-

למידע נוסף על: קולומביה
ש

3/27/2008 8:49:06 PM

אז ככה , קודם כל יש לך פה באתר רשימה של הוסטלים.. המפורסם שבהם:" הבית של יפתח" לא מקום שמתאים לכל אחד... "הבית של ארי" centro plaza ועוד כמה.. דבר שני את צריכה לקנות כרטיס לקרטחנה בתחנה המרכזית של הנסיעות לכיוון צפון ,עדיף כמה שעות לפני זה ותמיד אפשר להתווכח ולהוריד במחיר.. לא ייאמן כמה אפשר להוריד במחיר.. הנסיעה בטוחה ובד"כ יש כמה מחסומים בדרך ויורדים מהאוטובוס לבדיקות שגרתיות..הנסיעה אורכת בסביבות 20-24 שעות. בקרטחנה סביר להניח שתרצי להשכיר דירה (תקני אותי אם אני טועה) אז תגיעי ללאגיטו ושם כבר תסתדרי , אצל נועם וכו... chau

haim

3/28/2008 7:37:34 PM

אוטובוס לקרטחנה,אלא טס מבוגוטה לשם. זה לא יקר מדי, ותחסכו דרך ארוכה ומיותרת,ודי מסוכנת. קולומביה זה לא המקום הכי בטוח בעולם כמו שאתם בטח יכולים לנחש.

לירון

3/30/2008 12:09:44 PM

אתה יכול לתת לי עצות לגבי כרטיסי טיסה? כי אני צעדיפה לטוס ישירות לסנטה מרתה, רק לא בטוחה אם לקנות בארץ או לו. בארץ זה עולה 220$ (איסתא) וזה יקר... לא?