דרור

3/18/2008 8:40:24 AM

217

עזרה בתכנון מסלול בארגנטינה

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אני נוחת בבואנס איירס ב14 באפריל ובגדול אני רוצה להספיק כמה שיותר מהדרום אבל בתנאים סבירים לא מינוס 10 . מישהו יכול לתת לי עצות לאן לסוע משם כך מסלול בקווים כללים עד כמה דרומה אני יכול להגיע ? אני יודע שיש הרבה מקומות שאני יצטרך לוותר! אה עוד דבר את הקרטרה אוסטרל אני מאוד רוצה לעשות האם זה אפשרי בסוף אפריל תחילת מאי או שהכל כבר מושלג ולא ממולץ לנוהג על הדרכים שם? אה גם אני רוצה להשתתף בסדר בדרך (18 באפריל) לאו דווקא בקטע של כשרות אלה יותר בקטע של הרבה אנשים ושמח. אני מאוד יודה על כל מידע אתם תשחררו לי הרבה לחץ.

shiran

3/18/2008 6:35:14 PM

שלום! קודם כל תירגע :-) , כל הקטע בטיול הזה זה לזרום בלי לחץ ולקחת את הדברים בקצב שלך.... אני מקווה שהקצב שלך הוא מהיר, כי אם אתה מתכוון להספיק משהו מהדרום אז כדאי לך לעשות את זה מהר. נראה ששמעת על הרבה דברים בנוגע לדרום כי אתה מאוד סגור על מקומות כמו הקארטרה אוסטרל.. קח בחשבון שהאנשים שהיו שם ונהנו ואמרו לך שאתה "חייב ללכת" היו שם כנראה בזמן טוב שיש הרבה מטיילים והיה להם נהדר. אם תגיע לשם ורק תסבול מהקור ומכך שאין הרבה מטיילים ותיירים אז זה לא שווה את זה. בסביבות אפריל-תחילת מאי זה ממש סוף העונה לצפון פטגוניה (ככל שתדרים יהיה קר יותר), לכן אם אתה רוצה להספיק כמה שיותר, כדאי שתתחיל מהנקודה הדרומית ביותר שנראה לך שתספיק(הקארטרה למשל..) ע"י לקיחת אוטובוס למקום שאתה רוצה להתחיל בו (את זה אתה יכול להחליט כבר שם וזה לא בעיה לקנות כרטיס ואפילו לנסוע באותו היום). אתה יכול לברר מה מצב המז"א בדרום מייד כשאתה נוחת, אבל קח בחשבון שזה מאוד הפכפך. בקיצור משם רק תטפס עד איזור בארילוצ´ה, פוקון (בצ´ילה) ואלדיביה וכו... שמעתי על אנשים שעשו את הקארטרה באפריל, יכול אפילו להיות שיהיה לך מזג אויר נהדר, אבל שום דבר לא בטוח. אז תהנה והכי הכי חשוב בטיול זה ללכת עם מה שאתה מרגיש, אנשים יכולים להגיד לך הרבה דברים לא נכונים וחבל, אחרי זה אתה תרגיש פיספוס. תעשה רק מה שבא לך. בהצלחה! תעשה חיים, גם בשבילנו... אלו שחזרו כבר מזמן ועוד מתגעגעים. נ.ב ברזיל באפריל מאי פשוט מ-ד-ה-י-מ-ה, אז תחשוב גם על זה...

shiran

3/18/2008 6:46:03 PM

אתה בטח תהיה בדרום אז בארילוצ´ה זה מקום טוב מלא במטיילים שעושים שם את הסדר (כל אלה שמסיימים את הדרום, היו שם כאלף מטיילים בפסח האחרון). חוץ מזה שמעתי על אנשים שחגגו אפילו בפונטו-נטאלס (טרק ה"טורוסים" אם שמעת..) שזה ממש בדרום והיה שם נהדר, עם כ- 30 מטיילים. שזה אפילו עוד הוכחה שיש עוד מטיילים בזמן שאתה מגיע בכל איזור הדרום.

ליבנת

3/21/2008 10:10:17 AM

אל תהיה לחוץ בקשר לטיול.. כל החיים שלך היית מתוכנן.. זה הזמן לזרום.. טיול=חופש, כיף... הרי גם ככה כל מה שתתכנן לא תמיד יצא לפועל.. הכל משתנה..תעשה חיים.. אוהבים אותך בארץ..