ליאורה

3/4/2008 4:47:50 AM

159

זקוקה למידע -140-

היי לכולם אני נמצאת כרגע בברילוצ´ה בכוונה לעלות צפונה. אני מטיילת לבד והמליצו לי לעבור דרך עיר בשם מר דל פלטה (או משהו דומה...) ולעשות שם צניחה חופשית... שאלות: 1.אפשר לקבל מידע כלשהו על הצניחה במר דל פלטה או במקומות אחרים מומלצים? 2. כמה זה אמור לעלות? מה זה כולל? האם יש מגבלות בריאותיות כלשהן? וכל מידע נוסף... כולל חויות, שתוכלו לרשום 3. מה עוד, חוץ מצניחה חופשית, אפשר לעשות שם? לכמה זמן רצוי לתכנן להשאר שם? 4. מקומות לינה מומלצים 5.מישהו מגיע למר דל פלטה בימים הקרובים? THANKS -162-

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

עמרי

3/10/2008 3:18:49 AM

מה את עושה צחוק?

נועה

3/18/2008 12:42:40 AM

אהלן אני לא רוצה להפחיד אותך אבל הייתי במר דל פלטה לפני שבועיים- הייתי אמורה לצנוח אבל סיפרו לי ששבוע לפני שהגעתי- מתו שם בצניחה שני אנשים. המדריך וזה שצנח איתו. אז ויתרתי על החוויה הזו במר דל פלטה. העיר עצמה חמודה אם בא לך קצת חופים ושמש- למרות שלנו היה מזל די רע והגשם מבואנוס רדפ אחרינו גם לשם. ההוסטל שהיינו בו נקרא קאסה גרנדה.מומלץ. רחוב JUJY 247 אם אני זוכרת נכון. בכל מקרה כתוב עליו בלונלי פלאנט. בבואנוס הייתי אמורה לצנוח אבל ירד גשם...ואחכ משום מה כל המשפחה שלי החליטו לשלוח לי מכתבים שהם מבקשים שלא אצנח... ובכל זאת אני לא מתכוונת לוותר על זה. כנראה שאחזור לבואנוס לפני שאני עולה לברזיל ואצנח. אם את מגיעה לשם- בקאסה זולה או בקמבלצ´ה זה עולה 590 ובמר דל פלטה 490 אבל את זה כבר תחליטי לבד. שתהיה אחלה צניחה וטיול מדהים! נועה -147-