ציון

2/9/2008 2:19:10 PM

202

teoda beoshwaya

shalom lekolam misheo yodea aifo lokhim at ateoda beoshwaya shel aeir ahi dromit baolam??? vmi sheaya po vemamliz al tiyolim nehmadim ode ani nimza po em oto em za makel toda zion

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

yotam

2/9/2008 5:49:46 PM

אהלן עד כמה שידוע לי העולם עדיין עגול, כך שכל הנושא של "סוף העולם" נשמע לי קצת מוזר (אני למשל הייתי בטוח שסוף העולם זה ירוחם, אלא ששם אף אחד לא יחתים לי את הדרכון...). בכל אופן, באושואייה קיים בלאגן רציני בכל הקשור ברוב המסלולים שאינם נמצאים בפארק הלאומי.מנסיוני קשה מאד להשיג מידע, ובלתי אפשרי להשיג מפה טובה של המסלולים המטריפים הללו באושואייה עצמה. אני מתכוון בין השאר למסלולים: לגונה אסמרלדה,סיירה ואלדיבייסו,פאסו דה לה אובחה, ועוד רבים וטובים, גם בצד הצ´יליאני של ארץ האש ואף באי נווארינו. מכיר שני מקורות מידע רציניים לנושא: 1.הספר "טרקינג אין דה פטגוניין אנדס"(אנגלית 5 יח"ל) = עדכני לשנת 2003. 2.הספר "טרקים וטרמפים בפטגוניה"(עברית) = עדכני לשנת 2007. אם יש לך שאלות נוספות אתה מוזמן לפנות אלי למייל. להתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס.

ציון

2/9/2008 9:21:42 PM

toda al amyda aeiti batahanat myda vekibalti gam teoda vegam 3 hotamot badarkon

yotam

2/11/2008 3:13:11 PM

(תורגם ועובד ע"י יהודה פוליקר...) כן כן מודה... לא החתמתי (ומנקודת ההשקפה שלי לא הכתמתי) את דרכוני היקר לי ז"ל יבדל"א (הוא נגנב), בחותמת סוף העולם המפורסמת. אכן אטראקציה נחמדה, אבל אפילו ששהיתי שלושה שבועות באזור אושואייה, לא הצטלבו דרכיי עם החותמת...(אולי גם מפני שאינני נוצרי- אין דרכיי מצטלבות להן לעיתים קרובות). המסקנה המתבקשת היא שאין לי הוכחה שהייתי באושואייה.ואולי מפני שרציתי לשמור לי את סוף העולם לסופי שלי אני (נשמע הרבה יותר טוב יחד-עדיין יש משמעות לחיים !!), אז לפחות מבחינתי זה בסדר גמור. לפחות זה תירוץ טוב לחזור !! דרך אגב, בלי להעליב, אני עדיין די בטוח שירוחם זה סוף העולם. לשם אפילו אין טיסה !! יום ושבוע וחדש ושנה טובים צ´או יותם