זיו

1/20/2006 7:35:02 PM

287

סליחה

אבל הפורום פה ממש מיותר. האתר מאוד ידידותי, נוח ומכיל הרבה אינפורמציה חשובה. אולם הפורום פה ממש דליל וחבל שלפחות מנהלי האתר לא מסייעים לענות לאנשים פה על השאלות לעומת הפורום המקביל ב"מטייל". שוב מבחינת האתר עצמו יש לי רק מילים טובות.

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

ניר

1/20/2006 10:23:14 PM

אבל אנחנו לא ממש מסכימים עם דעתך שהפורום מיותר, הרבה מטיילים לעיתים רבות מוצאים תשובות ועזרה בפורום, יותר מאשר בשאר האתר, לפעמים אף למרות שהמידע מופיע באתר. גם לפי מה שראינו בפורום השתתפת לא מעט ואף קיבלת תשובות טובות מאנשים שאנחנו מאמינים שהם נהנים לעזור. ולגבינו אנחנו משתדלים לעזור גם כן, גם באופן אישי למי שצריך. חבל שאתה חושב שהפורום מיותר, לדעת הרבה אנשים הוא דווקא מועיל מאד. אם יש לך שאלות שלא יכולות לחכות או שלא קיבלת עליהם תשובות בפורום, אתה מוזמן לרשום לנו באופן אישי ונשמח לעזור, עדין אין צורך לשלול חלקים חשובים מהאתר. צוות האתר

שי

1/20/2006 11:04:46 PM

אני חזרתי לפני חודש מדרום אמריקה ודווקא הפורום מאוד עזר לי יש כאן המון אנשים טובים שעונים לשאלות ועוזרים וחלק מהתכנון שלי השתנה בגלל עצות מכאן, ואני לא מתבאס על זה לשניה - להיפך.

זיו

1/21/2006 9:49:06 AM

"התמזל" מזלי וכל שאלותיי נענו, אך כל פעם שאני נכנס לפורום אני רואה במשך ימים את אותו עמוד ואותן שאלות מצד גולשים אחרים שלא נענו. בכל מקרה הייתי שמח אם אתם- מנהלי האתר תיתנו את התשובות לשאלות רק בתור התחלה עד לשיפור המצב ולא לחכות לשאר גולשי הפורום. מבחינתי הדיון הסתיים. ושוב תודה.

lior

1/21/2006 9:14:13 PM

אני טיילתי כשנה וחצי בדרום אמריקה ואני שמח לעזור לאנשים בשאלות ולתת מידע שאני עצמי חוויתי. זוהי קצת חוצפה לדעתי שאדם כמוך שקיבל תשובות לשאלותיו בא בצורה שקופה ורושם שפורום האתר מיותר . בוא נהיה אמיתיים "התמזל מזלי" ? הייתה צריך לחשוב על תירוץ טוב יותר. אם אתה אוהב את הפורום של המטייל פשוט אל תכנס לכאן או אולי שתרשום שאתה אוהב אותם אבל אל תבלבל את השכל סתם עכשיו בתכלס הדיון הסתיים. ושוב תודה.