צליל

12/27/2007 7:37:47 PM

311

עזרה בבקשה לביי הוסטל בארגנטינ

היי, אני נוחתת בבואנוס איירס וזה קצת מלחיץ אותי כל הסיפור של מקום חדש מה עושים ? איך מתאקלמים? לאיזה הוסטל ממולץ להגיע... תודה רבבבבבבבבבבבבה!!!

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

yotam

12/28/2007 12:08:47 AM

שלום אמנם אני "משוחד", אבל אם נפשך חשקה ב"נחיתה רכה" בבואנוס הרחוקה, אני מזמין אותך אלינו ל"קאסה זולה". אנחנו נמצאים ברחוב אבנידה דה מאיו 950 במרכז העיר. להתראות בקרוב יותם

TAL

12/28/2007 9:29:16 AM

קודם כל אין לך מה לחשוש אנחנו חזרנו לא מזמן וממש אין מה לפחד ודבר שני קאזה זולה מנצל את הפחד הזה של הישראלים שבאים ומעלה מחירים שבחוץ בבית מלון המחירים הם נמוכים יותר והתנאים הרבה יותר טובים ככה שכדאי לחפש ולא ישר להגיע לקאזה זולה שממש לא אהבתי את היחס שלהם ובמיוחד של הבחור הישראלי השמנמן שנמצא שם וועובד על הישראלים

yotam

12/28/2007 5:33:20 PM

שלום לאדוני מה לעשות ואלה החיים... לא משנה מה אתה עושה תמיד יהיו אנשים שלא יהיו מרוצים. אז בסדר, אל תדאג לנו, ההוסטל מלא ותשעים ותשעה אחוז מהחבר´ה פה מרוצים (אחרת היו עוזבים לא ?!). נכון שאין ממה לחשוש ונכון שיש מקומות אחרים בבואנוס איירס, אבל זה גם נכון, שהקאסה זולה זה "המקום" לנחיתה רכה. עובדה שאנחנו מלאים כמעט תמיד, ועם עובדות אתה לא יכול להתווכח... ובקשר לשירות= אנחנו מוצאים פה מדי יום טיסות לאנשים במחירים יפים בהחלט, למרות שממש אין מקומות על המטוסים !! לי זה דווקא לא נראה כמו עבודה בעיניים. אני מזמין אותך לחזור ולבדוק את התנאים ואת המחירים בחדרים פה (אגב, ראית את כל החדרים כאן שאתה פותח פה?), תגלה שאנחנו לא יקרים מהמלונות והתנאים דווקא טובים מאד. לא מכיר אותך ולא יודע על סמך מה אתה מדבר, אבל הדעה שלך היא אישית בלבד-מול אלפי תיירים בשנה שעוברים פה ויוצאים מבסוטים... מקווה שהיה לך טיול מוצלח צ´או יותם

TAL

12/28/2007 9:29:16 PM

נכון זו דעתי ויחד עם זו זה דעת רבים בפורומים גם לפני שטסתי רובם לא המליצו עליכם,אני טוען ויודע שכולם מגיעים עם חששות לארגנטינה בגלל כל הסיפורים על דרום אמריקה והאמת הטענות הם לא אליך הם דווקא על הבחור השמנמן שמדבר עברית ורק להסתכל עליו מדבר רואים שהוא מנצל את הישראלים ואני גם יודע שהייתי בבית מלון במחיר נמוך מאצלכם והמקום שלכם לא נראה טוב יותר מפח אשפה ולכן זכותי להזהיר את כולם ולבדוק בעוד מקומות לפני שסוגרים אצלכם לינה או טיסה,אבל זכור זו דעתי בלבד כמו שאתה אומר

איתי

12/29/2007 2:45:50 AM

האם זה נכון שהרבה חבר´ה עוזבים את ההוסטל שלכם ובכלל את בואנוס אחרי הסילבסטר?

yotam

12/29/2007 6:21:17 PM

שלום נכון מאד, בימים שלאחר הסילבסטר מתחילה תנועה של תיירים רבים מבואנוס איירס והחוצה. אבל זה לא ממש מבטיח שיהיה קל למצוא מקום לישון בעיר... מציע לך כך או כך להזמין מקומות לינה מן הארץ. להתראות יותם

צליל

12/31/2007 10:50:17 AM

אז קודם כל תודה רבה על העזרה... דבר שני אני אשמח לקבל עוד המלצות...