נתן

12/15/2007 6:40:57 PM

179

תיק טרקים ל3 עד 5 ימים

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

שלום לכולם . אני יוצא ב 15 בינואר לטיול בדרום אמריקה של 6 עד 8 חודשים אני מאוד אוהב לטרק ומתכוון להשקיע בתיק טוב שאני יוכל לצאת איתו לשטח לתקופה של 3 עד 5 ימים עם כל הציוד הרלוונטי (שק"ש , אוהל , מזון , ביגוד וכו´). השאלה שלי היא מה הנפח של התיק (כמה ליטר) שאני צריך לקנות שיענה לי על הצרכים הנ"ל ??? אני יודע שזאת שאלה מאוד אישית כי כל אחד שונה בציוד שהוא לוקח איתו לטיול אבל אני עדיין ישמח לקבל רעיונות . ההתלבטות שלי היא בין Gregory G-Pack 48L לתיק Osprey Talon 44L אבל אני לא מקובע רק על 2 התיקים האלה ומוכן לשמוע עוד רעיונות . בתודה מראש לכול מי שמקדיש מזמנו.

yotam

12/15/2007 8:03:24 PM

שלום נתן אין לי כוונה לפגוע בך אבל תקן אותי אם אני טועה: אתה נותן פה לאנשים תשובות כבר איזה חודש לגבי דרום אמריקה ורק עכשיו אתה יוצא לשם ?! אתה לא חושב שאתה טועה ומטעה את ציבור המטיילים ??!! אם אני לא טועה בהערכתי אז בלשון המעטה אתה צריך להתבייש, ולהתנצל בפני כל מי שנתת לו עצה שלא מתוך נסיון. אם אני טועה אני מתנצל מראש. אגב מוצ´ילה= 70-85 ליטר יותם

נתן

12/15/2007 8:24:28 PM

מי אמר לך שזאת הפעם הראשונה שלי בדרום אמריקה ??? ותקן אותי אם אני טועה אבל לא שמעתי משהו שמזלזל או סותר את התשובות שאני נותן פה למטיילים . כל הזמן שאני מקדיש כדי לעזור לאנשים נעשה על הזמן האישי שלי, לא מתוח רווח ובמטרה לתת את המידע המקסימלי שאני יכול לתת למטיילים על מנת לעזור להם בטיול. רוב העצות שאני נותן הן מניסיון אישי וחלקן מנסיון של חברים טובים שלי שטיילו. לא שאני רוצה לזלזל , שנינו עונים כן לשאלות של מטיילים (לחלקינו יש מניעים ולחלקינו אין) אבל איך אתה יוצא בהצהרה כל כך בוטה בפורום פומבי כנגדי בהסתמך על הסקת מסכנות מוטעת ובכל כך חוסר התחשבות ?!?! אתה טוען שאני צריך להתבייש , אתה יותם זה שצריך להתבייש ! אני לא חושב שאני שצריך להתנצל בפני מי שתרמתי לו מזמני ומנסיוני כדי לנסות ולעזור. אני מבין שפורום זה כמו אחרים הוא מקום פרסום טוב למקום העבודה שלך אבל אני מאמין שיש מקום ליותר מאדם אחד שיכול לענות תשובות בפורום הזה. שיהיה לך שבוע טוב ואני מקווה שתזכור אותי ביום כיפור הקרוב.