עינב

11/30/2007 2:12:33 PM

255

למבינים בפרו

שלום לכולם, אנחנו מתכננים 3 שבועות (הכי הרבה זמן שיכולנו לקחת מהעבודה...) בפרו. יש לנו תוכנית מסויימת, ורצינו להתייעץ עם כל מי שיודע/מכיר - עד כמה התוכנית מציאותית, או שאולי אנחנו מפספסים משהו... אז ככה- נחיתה בלימה, ומייד לעלות על מטוס לאיקיטוס (4-5 ימים). חזרה ללימה בטיסה, ומשם נסיעת לילה לווארז, כדי לעשות את הוואי-ווש - עוד 10 ימים בסה"כ (לחילופין-האם אפשר לעשות וואי ווש מקוצר- של פחות ימים, או שהסנטה קרוז הוא טרק קצר שמהווה חלק מהוואי ווש ואז ניתן לעשות אותו?) כבר עברו 15 יום מהטיול, נותרו עוד 6 ימים, אותם חשבנו לעשות באיזור קוסקו - מאצ´ו פיצו´, רפטינג... האם עדיך להישאר עוד יומיים שלושה דווקא בווארז לעשות שם אטרקציות כמו סנפלינג מפלים/טיפוס קרח? נעריך מאוד כל הערה/הארה שתוכלו להוסיף. המשך יום מצוין!

למידע נוסף על: פרו

מחפשים מלון בפרו?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

עינב

11/30/2007 10:29:34 PM

הי, אנחנו טסים מה- 18/4/08 ועד 11/5/08 הבנו שאלו אמורים להיות חודשים טובים לפרו...

gidi

12/1/2007 1:24:34 PM

אהלן.. מבחינת עונה, מאי נחשבת לתחילת העונה היבשה, ככה שלגבי הווי ווש והרפטינג זה די גבולי, אבל לדעתי בסדר. בגלל הקוצר בזמן, הייתי ממליץ להיזהר - הווי ווש הוא טרק קשה, ומומלץ להתרגל לגובה לפני - הוא בהחלט יכול להשבית אותכם לכמה ימים שאחריו.. לכן באמת כדאי לכם לעשות את הסנטה קרוז, שהוא אמנם לא באותו מסלול, אבל יותר קצר וקליל. לגבי איקיטוס - יש בלימה הוסטל בשם "וודפקר" (יש באתר) המנהל של ההוסטל - רוזבל - הוא במקור מאיקיטוס, ולוקח תיירים לתורים מודרכים שם. אם תיצרו איתו קשר, הוא ישמח לעזור לכם. מומלץ גם לתאם את כל הטיסות (לאיקיטוס וקוסקו) מראש, כי לעיתים יש תאריכים מלאים... בהצלחה!

avi

12/3/2007 9:39:00 PM

you should come on may beacuse it is the season , every thing is open, and cusco is full of people,and a lot is happning... we will love to see you here.. safe trip. -104-

Damian

12/3/2007 11:33:38 PM

שלום שלום  מה המצב?קוראים לי דמיאן אני ישראלי ש אחרי הטיול נשארתי לגור פא בלימה ,אז כה אני עובד פא בהוסטל בשכונת מיראפלורס שנקרא נומאדה אני משאיר לך את הכתובת של מקום יהיה לכם פא שירות בעיברית באחלה אוירה ,www.nomade.com.pe ,בקשר להתוכנית שלך אני אישית הייתי מקדיש יותר זממן ל קוסקו מאשר להוארז   י אני ישמח לראות אותכם בלימה בלעזור לכם במה ש תצתרכו בהצלחה דמיאן