אינוך

11/18/2007 10:09:23 PM

194

שאלה דחופה!!!

היי אני טסה עם חברה לטיול של חודש רק בברזיל (טסות השבוע וחוזרות בסוף דצמבר). אנחנו נוחתות בסאו פאולו. חשבנו לקחת טיסה מסאו פאולו לסלבדור ולהתחיל להדרים לכיוון מורו דה סאו פאולו, אג´ודה, ריו, איליה גראנדה ואיליה דו מל, לסיים באיגווסו ולקחת טיסה חזרה לסאו פאולו. האם הגיוני מבחינת זמנים? אם לא הגיוני על מה כדאי לוותר? כמה עולות טיסות פנים ועם איזה חברה מומלץ לטוס? תודה!

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

שי

11/19/2007 2:21:59 PM

אחלה מסלול ומקומות מעולים בחרתן אבל חודש זה מאד קצר ותצטרכו לרוץ בין המקומות, אולי פשוט כדאי לכן להתחיל לפי התכנון המקורי ואז לראות אם יש זמן לעוד מקומות... אני מכל המקומות האלו הייתי מוותר על איליה גראנדה(למרות שזה גם אחלה מקום). לגבי הטיסות, אני לא זוכר מחירים וזה גם תלוי באיזה עונה טסים וכו.. תחפשו טיסות של חברת gol יש להם אחלה מחירים!

אינוך

11/19/2007 3:14:55 PM

אם יש להם אתר אינטרנט באנגלית, או איך אפשר להתקשר? כדאי להזמין טיסות מהארץ או שאפשר גם מברזיל?

g

5/2/2008 11:04:47 PM

תאמת TAM סתם חברה יקרה יש את GOL שמציעה טיסות מוזלות על בסיס כמעט יומי לרוב היעדים בברזיל וחוץ מגול יש עוד חברות תעופה טובות שגם כן מציעות טיסות מוזלות כמו WEBJET וOCEANAIR במקרה שלכם זה יעזור לכם לא לבזבז זמן על נסיעות באוטובוסים ולעיתים זה אפילו יוצא אותו מחיר כמו אוטובוס