simba

11/7/2007 1:14:58 PM

694

נו?מי חזר מדרום אמריקה עכשיו??

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

יש לי שאלותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת???? -147-

מורין

11/7/2007 1:43:08 PM

אני נוסעת ביום שישי, אבל את יכולה פשוט לשאול שאלות, אנשים ידעו לענות לך, אני קיבלתי הרבה תשובות... מה את רוצה לדעת?

simba

11/7/2007 2:48:30 PM

אני רוצה לדעת ממישהו שהיה שם בזמן האחרון כמה כסף בערך הוא ביזבז בכל מדינה... ושלא יגידו לי בערך 1000 דולר בחודש. אני רוצה לדעת בדיוק. ועל טיסות פנימיות... ועל כרטיסי טיסה והמחירים שאנשים קנו. אם תוכלי לענות לי יהיה מעולה.

aloni

11/7/2007 4:47:56 PM

צ´ה, עד שלא תדעי מה את רוצה לעשות, מתי ואיפה, יהיה לי ממש בלתי אפשרי לעזור לך. הוצאות זה דבר שמאד תלוי בסוג הטיול שאת רוצה. מחירים זה דבר שמשתנה כל הזמן. למשל בארגנטינה בשנה האחרונה כל המחירים עלו בעשרות אחוזים. יש מבינה ?! בכל מקרה אם תרצי להזמין דרכינו טיסות, נסיעות, מלונות, רכב, אטראקציות וכדומה, וכמובן עזרה מקצועית בתכניון המסלול ומקום לשים ת´ראש בבואנוס-איירס, אנחנו כאן בשבילך: הוסטל קאסה-זולה, אבנידה דה מאיו 950. בהצלחה יותם

aloni

11/7/2007 4:39:00 PM

מה את רוצה לדעת (אבל בדיוק) ??

simba

11/7/2007 4:47:36 PM

מתי חזרת? מה היה המסלול שלך? כמה זמן בכל מקום? כמה ביזבזת עם כמה נסעת? כמה שילמת על הכרטיס טיסה? מחלות גניבות הכללללללללללללללל פשוט דבר...

aloni

11/7/2007 4:50:29 PM

אני לא דוגמה אלא אם את בראש רציני לטרקים

simba

11/7/2007 5:01:46 PM

סתם הפצצתי אותך בשאלות :( אני חייבת תשובות

aloni

11/7/2007 5:16:01 PM

בואי נתחיל ב: 1.לכמה זמן את באה ? 2.לאילו מדינות ? 3. יש לך תקציב כלשהו ? 4. יש לך "עוגנים" (מקומות וזמנים חובה- כמו למשל הקרנבל)? עני לי על זה ונתקדם הלאה

simba

11/7/2007 5:18:38 PM

אני באה לכמה זמן שיספיק לי הכסף..שזה נראה לי 4 חודשים. כולן...סתם ארגנטינה ברזיל פרו צילה בוליביה אוורגוואי. וכל מה שיצא בדרך. יהיה לי 30 אלף אני מקווה כולל הכרטיס. אולי טיפה פחות. לא לא..אני לא רוצה להיות בקרנבל סתם באלגן והרבה כסף. עכשיו דבר... :)

aloni

11/7/2007 5:30:45 PM

יפה, אם ככה את בראש של "run and gun" את הולכת להכיר מקרוב את דוקטור וי... לדעתי הכסף אכן יספיק לך לארבעה חדשים פחות או יותר. אז רק תגידי לי אם האבחנה שלי נכונה ונוכל להמשיך הלאה (וגם תזכירי לי בבקשה מתי את מתכוונת לטוס). האבחנה שלי: יתאים לך לראות רק את המקומות הכי מתויירים בכל מדינה אליה את מגיעה. אם אני צודק תאמרי לי גם האם את מתכוונת לעשות טרק או שניים פה ושם או שממששששששששששששששש לא יותם

simba

11/7/2007 5:58:52 PM

אני טסה בפברואר... הכסף יספיק אתה אומר???? אני בסרטים על זה חחח.. רגע אתה עכשיו בדרום אמריקה? לא הבנתי... טרק? לא ממש נראה לי שאעשה..אולי של יום משהו בקטנה כזה. ואין לי בעיה להיות גם במקומות שלא כולם הולכים אליהם אבל לזה כבר נזרום משם. אבל ברור שאני מעדיפה להיות בערים הגדולות כמובן..שם גם יש הכי הרבה דברים לראות ולעשות. יש מקומות מיוחדים שאתה ממליץ?

aloni

11/7/2007 6:41:36 PM

אז ככה קודם כל אני לא מסכים איתך שבערים הגדולות יש הכי הרבה מה לראות ולעשות אלא אם באת לאכול במסעדות ולראות מוזיאונים וסרטים... (את זה את יכולה לעשות גם בלי לטוס עד לכאן והסרטים לא יהיו בדיבוב נוראי לספרדית) ואחרי שצחקנו נעבור לחלק האמנותי: רשימה של מקומות שלפי מה שכתבת תתאים לך לפי דעתי (לפי סדר מוערך של הטיול שלך): בואנוס-איירס ברילוצ´ה פוקון סנטיאגו ויניה דל מאר (וחזרה דרך סנטיאגו אל:) מנדוסה קורדובה (חזרה דרך בואנוס-איירס אל:) קולוניה (אורוגוואי) מונטבידאו + חופים באורוגוואי פוארטו אלגרה (ברזיל) קפיצה למפלי האיגואסו פלוריאנופוליס סאו פאולו ריו דה ז´נרו אם בא לך להצפין בברזיל אז העיר סלבדור משם או מריו טיסה ללה-פאס בבוליביה קפיצה לסלאר דה אויוני חזרה ללה פאס קפיצה לרורנבאקה חזרה ללה פאס מעבר לפרו עם עצירה בקופקבנה ואיסלא דל סול בפרו את יכולה ללכת לקוסקו ולמאצ´ו פיצ´ו משם לבירה לימה וזה הכל אני נמצא בהוסטל קאסה זולה בבואנוס איירס וכבר נתתי לך את הלינק מקודם כשאת מגיעה את יכולה לישון פה, או לקפוץ אם את ישנה במקום אחר ואשמח לעזור לך גם בפרטים קטנים יותר. צ´או ננה יותם

simba

11/8/2007 10:54:14 AM

פששש...איזה פירוט! אני רואה שנפלתי על מישהו שמבין :) הרוב ממה שכתבת לי זה סינית בשבילי אבל אני אבדוק מה אומר כל מקום חחח... היום אנחנו הולכות למשרד נסיעות נראה מה נסגור שם. בכל מקרה תודה רבה על העזרה... ואולי נתראה בהוסטל! -168-