שיר-לי

11/3/2007 12:49:59 PM

395

כמה שאלות מחוסר ידע...

1. בבואנוס אייריס יש רק שדה תעופה אחד? ואם כן, כמה רחוק הוא מהמרכז? 2. כדאי להזמין ללילה הראשון הוסטל כבר מהארץ? (אני נוחתת בעשר בבוקר) 3. נעליים- שווה להשקיע בקנייה מחנות (אין סיכוי שאני אשתמש בזה אי פעם מתישהו אחרי הטיול) או להתפשר על יד שניה וזהו? 4. שק"ש- להביא מהארץ או לקנות שם? כל עזרה תבוא בברכה.... תודה רבה מראש...

ליהי

11/3/2007 2:07:23 PM

א. לא, יש 2 שדות תעופה- אחד בינלאומי- פיסטריני בערך שעתיים נסיעה מהמרכז. השני לטיסות פנים- ג´ורג´ ניוברי, חצי שעה מהמרכז. ב. החלטה שלך, מומלץ להזמין מקום מראש כדי לא להיתקע בלי הוסטל. אבל בגלל שאת מגיעה בבוקר, יש לך יום שלם למצוא לך הוסטל לפי טעמך. (אם נוחתים בלילה עדיף להזמין הוסטל כדי לא להסתובב בעיר באמצע הלילה עם כל הציוד..) ג. תלוי מה התקציב שלך, ומה התוכניות לגבי הטיול- אם את מתכננת לעשות טרקים ולישון בשטח כדאי להשקיע בנעליים. את יכולה למצוא אחלה נעליים(אטימות למים, חברות מוכרות ועם תעודות אחריות), במחיר נמוך יחסית,בחנויות עודפים של ´למטייל´. ד. תלוי אם את מתכוונת לישון יותר בשטח ופחות בהוסטלים. אם יש לך את המקום והכח להיסחב עם שק"ש מהארץ אז אפשר, יש גם אפשרות לשכור שם במחירים די זולים, מסוכנות שמוציאה את הטרק.

שיר-לי

11/3/2007 3:18:49 PM

תודה רבה רבה רבה!!!

איי

11/3/2007 3:35:29 PM

שדה תעופה נוסף בבואנוס איירס... משם יוצאות גם טיסות פנים במדינה הוא שדה תעופה קטן יותר בכל מקרה

נועה

11/3/2007 4:35:26 PM

אם את מתכוונת לעשות הרבה טרקים אז תקני.. לא התפרע עם המחיר יש שקשים בחנויות עודפים של למטייל שלא נופלים מאלה שבחנויות הרגילות. אני לא יודעת מה איתך אבל אנילא הייתי רוצה להשכיר שק"ש ולישון בסרחון של כל מי שישן בו לפני זה לא נעים..