ענת

10/22/2007 12:25:56 PM

206

צריכה עצה!!

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אני ממש ממש רוצה לנסוע לדרום אמריקה אבל יש לי בעיה קטנה אין לי עם מי לנסוע אז כנראה שאני יעשה את זה לבד, השאלה היא אם זה בטוח בשביל בחורה לנסוע לבד ככה לדרום אמריקה ואם באמת אני אפגוש שם אנשים כדי להיות איתם ולבלות איתם בטיול???

נועה

10/22/2007 3:21:04 PM

היי! אז קודם כל, גם אני טסה לבד (ואני אהיה בת 20 רק בעוד חודש וחצי)...תאמת שהייתי רוצה לטוס עם עוד מישהו- אבל קצת קשה למצוא שותפים..ולמרות שכבר מצאתי, בסוף תכניותיי השתנו ולמעשה אני טסה לבד. אז את באמת תפגשי עוד אנשים, אני יכולה להבטיח לך, ותהיי איתם לא לבד.. יהיה בסדר ותראי שאת תהני הכי בעולם! ואם כבר.. אז אם יש לך ויזה ואת מתכננת לנחות בבואנוס איירס בשבוע הראשון של ינואר, את מוזמנת ליצור קשר. טיול מהנה!-139-

ליאת

10/23/2007 12:34:10 AM

היי.. אני חזרתי לא מזמן מדרום אמריקה- ותאמיני לי- אין דבר כזה "לבד"... :) מבטיחה לך שיש המון הוסטלים של ישראלים בכל מקום שתגיעי אליו... ה"ישראליאדה" נמצאת בכל מקום...ואת תמצאי המוןןןןן חברים חדשים... לפעמים את ממש תרצי קצת זמן לבד עם עצמך..נשמע לא הגיוני- אבל זה מה שקורה... אם בסופו של דבר יוצא לך לנחות לבד- אז בשביל נחיתה רכה יותר- קחי איתך כתובות של הוסטל- שתדעי לאן את מגיעה ביום הראשון- ומשם הכל כבר יסתדר :) והכי חשוב- תהני כמה שיותר :) ליאת.

ענת

10/23/2007 10:40:08 AM

תודה רבה עזרתן לי מאוד !!