חן

10/19/2007 12:09:27 AM

197

מסלול

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

הי אנשים... איך יודעים מה המסלול הכדאי לעשות??? יש כל כך הרבה מקומות:( אם מישהו חזר מהטיול ויש לו טיפים, תרגישו בנוח לספר

ליאת

10/19/2007 12:36:53 AM

היי... אני אשמח לתת לך את העצות שלי.. אבל השאלה היא לאן רוצים להגיע? אם חשוב הקרנבל או לא.. אם יהיו שאלות יותר ספציפיות- יהיה לי יותר קל לעזור.. :) ליאת.

חן

10/19/2007 4:48:01 PM

היית כבר בטיול? את בדרך לעשות אחד כזה? בכל אופן,בגדול(ממש בגדול) אני רוצה להיות בברזיל,ארגנטינה,קולומביה,צ´ילה ופרו. בדקתי על כל ענין המזג אוויר כדי לדעת איך לתכנן את המסלול. לא יודעת מה הסדר העדיף, איפה כדאי לנחות וכו´.

ליאת

10/19/2007 7:03:32 PM

אני חזרתי לפני כמה חודשים לארץ...אחרי 5 חודשים בדרום אמריקה.. אז קודם כל- מתי את מתכננת לטוס? אם בתקופה הזו- אז עכשיו זה הזמן של הגל העולה = עושים את דרום ארגנטינה- צ´ילה ועולים עד ברזיל (לא כדאי לפספס את הקרנבל). משם את יכולה להמשיך לפרו וקולומביה.. בגדול- את יכולה גם לנחות בברזיל ורק אחרי הקרנבל לרדת לדרום ארגנטינה וצ´ילה- אבל אז זה כבר סוף העונה- ולא תמיד מזג האויר טוב.. אני ממש מבינה את כל החוסר וודאות הזה שלפני הטיול- גם לי זה היה- בגלל זה אני ממש שמחה לעזור לאנשים שטסים. כשתגיעי לשם- את תראי שהכל ממש פשוט ומסתדרים מצויין..בדרך כלל גם עדיף לא לתכנן יותר מידי- פשוט תלכי אחרי הלב שלך בטיול ותעשי מה שבאמת חשוב לך.. אבל אם יש לך שאלות על מקומות, הוסטלים מומלצים,או סתם לשאול איך מסתדרים ומה כדאי לקחת לשם - תשאלי בכיף :) את יכולה גם לשלוח למייל שלי- liat160784@gmail.com אני אשמח לעזור.. שבת שלום.. ליאת.