חן

9/14/2007 8:56:33 PM

76

חרא חברה ויה ברילוצ´ה !!!!!!!

שלום לכולם , יכול להיות שזה מקרה חד פעמי אך הוא הספיק לנו להבין את מהות השירות של חברת הנסיעות ויה ברילוצ´ה בארגנטינה היינו קבוצה של 7 ישראלים שרצו להגיע לריו ג´זגו´ס , אחרי שהעלו לנו את המחיר ב 40 פזו מהבוקר לצהריים באותו יום לקחנו במחיר מופקע את הנסיעה הגענו לטרמניל בברילוצ´ה ואז הבנו שיש עיכוב בנסיעה , כשהאוטובוס הגיע אמרו לנו שיש בעיה ונצטרך להגיע לדרום ב 3 אוטובוסים , ואז שעלינו לאוטובוס הסתבר שיש לנו מקומות כפולים עם אנשים אחרים ואמרו לנו לעמוד 5 שעות עד לאסקל , כמובן שלא עמדנו וקיבלנו את כל הכסף חזרה אך הטרטור , הבלאגן וחוסר הסדר שיש בחברה הזאת הספיקו לנו להבין שלא ניקח אותה יותר למי שמעוניין יש המון חברות אחרות בטרמינלים בכלל ובבקילוצ´ה בפרט בהצלחה לכולם וטיול נעים

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

ליאורה

9/16/2007 6:01:14 AM

צר לי על מה שקרה לכם ובכל זאת אני מופתעת כי זו חברה די טובה. בארגנטינה יש פיקוח חזק על התחבורה הבינעירונית ובמיוחד על הקווים התיירותיים. גם אם זה כבר לא יעזור לכם, אבל לפחות כדי שזה לא יחזור על עצמו, תשלחו לי או לכל בעל הוסטל ישראלי את הפרטים המדוייקים, ואם יש, צילום של כרטיסי הנסיעה או קבלות, ונפנה את התלונה לגורמים המתאימים. המשך טיול נעים. ליאורה, ממר דל פלטה