מתן

8/24/2007 2:32:56 PM

386

ביטוח רפואי

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אהלן חבר´ה, אני בעוד כמה שבועות נוסע ועוד לא נסגרתי לגבי הביטוח הרפואי, רציתי לדעת איפה הכי כדאי לעשות גם מבחינת הפוליסה וגם מבחינת המחיר, אני אשמח אם בכלל תוכלו לתת לי אופציות וטלפונים של חברות, בתודה מראש, מתן.

ששון

8/24/2007 3:22:54 PM

האמת שאני גם לא סגור איזה ביטוח לעשות מה יותר טוב!! לפי מה שאני בדקתי הביטוח הכי טוב הוא דרך איסתא- ביטוח של חברת הראל. זה הביטח הכי מקייף שיש כיום ופשוט צריך לגשת לאיסתא ולבקש המחיר הוא 1.75 דולר ליום. במנוסף יש בטיוח דרך הקופת חולים שבדרך כלל אם אתה חייל משוחרר יש לך הנחה משמעותית . אם אני חבר במכבי ויש לי 50 אחוז הנחה לחצי שנה!! הביטוח הוא של כלל ביטוח מקווה שעזרתי תהנה

מתן

8/24/2007 3:40:43 PM

תודה רבה באמת עזרת מאוד.. אם יש למישהו עוד משהו להוסיף אני אשמח

ליאת

8/24/2007 6:42:51 PM

היי.. לפי דעתי כדאי לעשות ביטוח של הראל..ואני אומרת את זה מנסיון... לפני חודשיים עברתי תאונת דרכים בבוליביה(משום מה לא דיווחו על התאונה הזו בשום מקום...),שברתי את הרגל והייתי צריכה לעבור ניתוח. האמבולנס הבוליביאני לקח אותי לבית חולים בעיר לה פאז- תנסה לדמיין לבד מה זה בית חולים במדינה כמו בוליביה....לא נעים בכלל. מיד כשנודע לביטוח על התאונה הם התקשרו אליי לבית החולים ואמרו שבשום פנים ואופן לא לאפשר לרופאים באותו בית חולים לטפל בי- ושהם שולחים לי מיד אמבולנס לבית חולים פרטי. הביטוח דאג לי לניתוח מיידי,למנתחים מומחים-שיודעים מה הם צריכים לעשות (וזה לא מובן מאליו כמו בארץ..),אישפוז של 10 ימים,השתתפות בכרטיס טיסה של בן משפחה לבוליביה וגם דאג לסדר לנו כרטיס טיסה חזרה הבייתה. אני מספרת לך את כל זה כי כשיוצאים לטיול באמת שלא חושבים שמשהו כזה יקרה ויגרום לך להפסיק את הטיול באמצע.. ולפעמים ממעיטים בערך הביטוח.. הראל עשו בשבילי הכל כדי שאני ארגיש הכי טוב שאפשר.. יכול להיות שיש עוד ביטוחים טובים-אבל הראל מוכיחים כל פעם מחדש שהם פשוט טובים....אז למה לקחת סיכונים?? מקווה שעזרתי :) ליאת.

שי

8/24/2007 7:42:48 PM

תעשה דרך פה בגרינגו, המחיר הכי טוב וזה גם הביטוח של הראל שזה הכי טוב

מתן

8/24/2007 8:48:54 PM

ליאת תודה רבה מאוד עדרת לי להחליט, אני אשמח רק אם תתני לי טלפון של סוכן מאיזור ת"א והמרכז אם יש לךכדי שאני אוכל לסגור את זה בימים הקרובים, שוב תודה, מתן.

ליאת

8/25/2007 1:20:42 PM

היי מתן... אני שמחה שהצלחתי לעזור לך.... כדי לראות איפה יש סניפים של איסתא- תכנס לאתר www.issta.co.il תחפש כותרת- סניפי איסתא ברחבי הארץ- ואז תפתח לך רשימה של כל הסניפים כולל מספרי טלפון.. הביטוח שרוב התרמילאים עושים ניקרא all in one.... אם יש לך עוד שאלות אני אשמח לעזור.. תהנה בטיול הזה כמה שרק אפשר....דרום אמריקה פשוט מדהימה!! ליאת.

מתן

8/25/2007 4:41:38 PM

ליאת שוב ממש תודה אבל לא התכוונתי לסניפים של איסתא זה אין בעיה דיברתי עם יש לך טלפון של סוכן ביטוח של הראל או משהו כזה