אריאל

8/18/2007 11:52:15 PM

271

טוב, המצב נראה לא טוב, מה עושי

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אהלן, אני אריאל אמור להגיע ללימה ביום שני ה-20 לחודש. לאור הבעיות האחרונות חשבתילטוס ישר לקוסקו, לדלג על האזורים הבעייתיים, כרגע אני בכלל לא בטוח בכדאיות של להגיע לפרו. אם מישהו שנמצא עכשיו בפרו יכול לאשש או להזים את חששותיי? אני ממש ממש מודה לכל מי שיוכל להתייחס, כל מידע יעזור לי לקבל החלטה מושכלת. תודה, לילה טוב, בטוח ושקט לכולם אריאל

Nofar

8/19/2007 1:21:16 PM

היי אריאל, איני יודעת בדיוק מה המצב בלימה - אני יודעת שבפיסקו ואיקה יש הרבה הרס שבטח ייקח זמן לתקן. אבל קוסקו רחוקה ממקור הרעש והכל רגיל שם, וזה אחד המקומות השווים, המדהימים והבלתי נשכחים שיש בדרום אמריקה ובכלל. וגם בצפון - הווארז - גם לא נפגעה בכלל וזה מקום עם הטרקים הכי יפים בפרו ובין היפים בדרום אמריקה כולה. בקיצור - לוותר על פרו יהיה פשוט חבל ופספוס גדול. המדינה הכי מיוחדת שביקרתי בה בחיים. תהנה :)

יוני

8/21/2007 1:53:58 AM

Hi, how are you doing? wejust want to say that there is no problem in lima because of the earthquake.thank GOD we do not have anytrouble here so if you are coming to lima do not worry and come to visit us and enjoy this beatiful city and country,staying in our hostel located in JOSE GALVEZ 427 STREET,MIRAFLORES LIMA PERU and here is our phone number:00 51 1 4465328 AND DO NOT FORGET....KEEP CRAWLING SHABLUL_HOSTEL

ירון

8/19/2007 3:50:19 PM

פתוח לאחר הנחיתה יש באפשרותך להצפין ולבקר בורוחיליו של החוף ובהוארז שלטעמי היא אחד המקומות היפים בדרום אמריקה, משם אצה יחול לחזור חזרה לחטף לאחר שהייה של 3 שבועות עד חודש אני מניח שהענינים ירגעו ושתוכל לבקר בפיסקו ולראות את החיות באיים ולגלוש על הדיונות באיקה אך בכל מכן תבדוק טוב מראש אם המצב סביר ואין אלימות ותסכול. ומשם לנסקה ארקיפה וקוסקו, במידה והדרך של הפאן אמריקן עדיין חסומה דרומה לכיוון איקה אפשר לקחת מלימה ישר טיסר לארקיפה או קוסקו ואולי גם לנסקה (קווי נסקה המפורסמים* ולהמדשך כרגילף אם טיסה יקרה מדי למרות שעלות הטיסות הפנימיות בפרו אינה יותר מדי יקרה אפשר לדעתי לעקוף את האזור הפגוע באוטובוס ולנסוע לקוסקו דרך האנדים מכיוון צפון מהואנקיו (תסתל במפה ותבין)האזורים המתוירים בלימה כמעט ולא נפגעו כיוון שאלו אזורים עמידים ואמידים והבנייה טובה ולימה נפגעה פחות בשל הריחוק מהמוקד.בקיצור תיסע ותיהנה,