אריאלה

8/18/2007 7:28:52 PM

119

הקרנבל ותכנון טיול

שלום לכולם. אנחנו זוג בני 50 ומתכננים לטייל במשך חודש בברזיל, צ´ילה וארגנטינה.מעוניינים להגיע עד אל קלאפאטה בדרום. מבקשים את עזרתכם: א. מה הן עלויות לינה בדירה "נורמלית" במקום טוב ובטוח בריו בימי הקרנבל? האם למישהוא יש המלצה על דירה כזו? ב. איך כדאי לתכנן את המסלול- כמה ימים כדאי להיות בכל מקום? ג. האם ניתן לדעתכם לעשות "קפיצה" למאצ´ו פיצ´ו? ד. האם כדאי להדרים עד אושאוויה? אנחנו מתכוונים להתנייד בטיסות בעיקר. תודה רבה.

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

שי

8/20/2007 8:05:19 PM

א. מאד מאד תלוי איזה דירה,בהערכה גסה המחירים נעים סביב המאה חמישים ריאל ללילה, אך שוב תלוי איזה דירה! פה באתר בדף של ריו יש מידע על מקומות לינה וגם על דירות, אפשר מקסימום להגיע כמה ימים לפני ולישון במלון ולחפש. ב. צר לי לומר לכם אך חודש זה ממש קצת בדרום אמריקה אך כמובן שעדיף על כלום כי זה פשוט מקום חלומי, תצטרכו לבלות כמה ימים מעטים בכל מקום ודי למהר כדי להספיק הכל, יש מצב טוב שתתאהבו במקומות מסוימים ותתקעו בהם מעט יותר ממה שתכננתם וזה יהיה על חשבון מקומות אחרים. ג. שוב תלוי כמה זמן יש לכם, כמובן שאם יש קצת זמן אקסטרה וגם כסף אקסטרה אז אפשר לקחת טיסה, אך זה יהיה ממש מרוכז כל הטיסות האלה לחודש אחד, אני הייתי מוותר. ד. תלוי מה אתם מחפשים, הדרום בארגנטינה ובצ´ילה יפהפה פשוט מקסים אך תוואי הנוף חוזר על עצמו(אם מסתכלים על זה בגדול...) , כך שאם אתם רוצים לראות עוד דברים כדאי לחזור על עקבותיכם בקלאפאטה או להגיע עד לאושוואיה ומשם לחזור בטיסה לבואנוס שתחזיר את הזמן ש"בוזבז", בכל אופן אושוואיה עצמה אחלה מקום.