נתן

7/24/2007 6:53:47 PM

210

שאלה חשובה למבינים בנעליים !!!

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

שלום לכולם , בתקופה האחרונה עשיתי סקר שוק כדי לקנות נעליים לטרקים ורק יצאתי יותר מבולבל מכל העסק אז אולי משהו שמבין יוכל לעזור לי , אז ככה ... אני לפני טיול לדרום אמריקה ומתכנן לעשות מלאאא טרקים אז אני מחפש נעליים טובות בלי להתחשב במחיר אלה רק באיכות ! יצא לי למדוד מספר נעליים אבל רציתי לשמוע גם ממכם מה אתם חושבים , מה הם הנעליים הכי טובות שכסף יכול לקנות בשביל טרקים ??? Garmont ? The North Face ? Asolo ? Columbia ? Salomon ? Raichle ? אולי משהו אחר ?? אשמח אם תוכלו להביע את דעתכם מהניסיון האישי שלכם . נ.ב. משהו מכיר נעליים מחברת GASPO מדגם UTAH ?? אחת החנוית ממש ממש המליצו לי אליהן אבל לא מצאתי כלום אליהן והם היו אחלה נעליים אז עם משהו מכיר אני ישמח לשמוע מה הוא חושב אליהן. תודה מראש לכולם על העזרה , אחלה פורום ! תמשיכו תמיד לטייל ולהנות :)

ירון

7/26/2007 12:18:52 PM

לא כדאי גורטקס, הם מזיעות וברוב הטרקים יהיה לך חם. אמנם הן יעלות נגד גשם אך אם תלך וזה יכול לקרות במקווה מים כמו נהר זה לא יעזור כי המים יחדרו מלמעלה. הן יקרות ופשוט מזיעות, כדאי לסבול את הרטיבות ברגליים לדעתי.

elad

7/30/2007 8:10:11 PM

אמיגו יקר! אני באמת מקווה שעוד לא קנית נעלים... ואני ממליץ לך בתור אחד שמבין בציוד וכבד הרבה זמן בתחום. כלל ראשון הוא לקנות את מה שהכי הכי נוח לך (כל זאת בהתחשב כמובן במחיר שאתה רוצה להוציא ובהנחה שרוב האנשים לא משתשמשים אחר כך בנעלים שלהם) חוצמזה לא כל האנשים לובשים את הנעלים חות מבטרקים ומעדיפים לקנות כאן (כן אני בדרום אמריקה עכשיו...) עוד כפכפים או נעלים בזול לאללה. לגבי החברות אין שום סיבה להוציא מעל 600 שקל על נעליים ובלמטייל עודפים אפשר למצוא אחלה של דברים (ולא לא עבדתי שם). עוד דבר - אם אתה לא במסלול באיזה יחידה מובחרת כרגע אין לך סיבה לקנות רייכל שחמות כבדות ומתפרקות וממש לא מצדיקות את המחיר!!!! יש אחלה דגמים של טרזטה סלומון ונורספייס במחירים זולים. מקווה שהצלחתי לעזור. המלצות לחנויות טובות במרכז- ווק אין בהוד השרון מסלול בתל אביב לכל הרוחות בעמק חפר מסעות בפתח תקווה ובחיים לא להכנס לריקושטים וכאלה בדרך גלל לא מבינים כלום ויקירם לאללה....