ביטוח נסיעות משתלם לדרום אמריקה לגולשי אתר גרינגו

קבלו שיחת ייעוץ חינם
ששון

7/16/2007 8:56:14 PM

284

תכנון מסלול

שלום אני ועוד 3 חברים שלי טסים בסביביות תחלית אוקטובר ואנחנו מתלבטים איזה מסלול לעשות. הבעיה העיקרית היא שאחד החברים עוזב כבר בדצמבר והוא רוצה לעשות איתנו את הטארקים של בולביה ופרו לפני שהוא עוזב. חשבנו על המסלול פרו- בולביה-צילה-ארגנטינה-ברזיל--אקוודור- קולמביה מה אתם אומרים על המסלול?.. האם יש סכנה שנתקע שם בגשם חשבנו על עוד אופציה למסלול בה הוא מטייל איתנו רק חלק בולביה-צילה-ארגנטינה-ברזיל- פרו- אקוודור-קולמביה זה בסדר מבחינת התאריכים ...וכן נוכל לעשות טראקים תודה

gilad

7/18/2007 2:25:02 PM

בנובמבר ודצמבר כבר לא ניתן לטרק בפרו (בהרים לפחות) ולגבי בוליביה רוב הסיכויים שתתקלו בגשמים (תלוי באיזה חלק שלה כמובן) כמו שכבר רשמתי פה למישהו לדעתי בכל מקום וכל תאריך אפשר לעשות חיים ואם "תפסידו" כמה טרקים בפרו לא יקרה כלום יש מספיק מקומות מדהימים ביבשת... מבחינת ההגיון של המזג אויר נראה לי שעדיף שחבר שלכם יוותר על פרו בוליביה או שאתם תוותרו עליו.. -139-

ששון

7/18/2007 5:00:22 PM

אז אתה אומר שששני המסלולים גם להתחיל מבוליבה ובמיוחד מפרו בתחילת אוקטובר לא טובים נכון? אז מה אתה כן ממליץ לנו לעשות..איזה מסלול? ומתי העונות הטובות שפאו ובוליבה? תודה רבה

gilad

7/18/2007 9:08:48 PM

כי כל אחד מחפש דברים אחרים ו"העונות" הם מבחינת נוחות לאטרקציות המרכזיות ולא בהכרח למה שכל אחד מחפש... אבל המסלול הרגיל והשחוק של הרוב הוא זה שהכי מתאים מבחינת מזג האויר לטרקים , אם הטיסה באוקטובר זה אומר להתחיל בדרום (ארגנטינה וצ´ילה) משם ברזיל ואז לבוליביה (נראה לי שמסוף פבואר כבר יותר נח שם בעיקר במזרח) וממשיכים לאזור ההררי של בוליביה (במרץ המזג אויר אמור להיות נח) ולמעלה לפרו (גם באזור מרץ אמור להיות פחות גשם). אבל עוד פעם זה אמנם "המסלול" האידיאלי על הנייר אבל יש דברים שעדיף דווקא לעשות מחוץ לעונה ולתפוס את כל החויות שיש ליבשת להציע אי אפשר בשנה אחת. אני לא טיילתי כמו שרשמתי למעלה ונהנתי מאוד (למרות שפספסתי כמה טרקים). נ.ב באוקטובר המזג אויר בדרום צ´ילה וארגנטינה (פטגוניה וארץ האש) יכול להיות בעייתי מבחינת משקעים ועדיין מאוד קר כדאי אולי לחכות לנובמבר...

ירון

7/22/2007 6:49:37 PM

אין טעם להתחיל בפרו באעונה זו אני הגעת י בעונה הזו לפרו , הטרקים שעתיתי היו נפלאים אך גשומים ושם יש הרבה גשם. באוקטובר עדייין סביר אך בנובמבר זה יכול להיות בעייתי, אם זה מסתדר עם בוליביה מבחינת טיסה אז זה טוב -איבריה לא טסה לשפם ורק איתה אפשר לשנות יעד וקחו בחשבון שבסוף תצטרכו לחזור לפרו כי אין מצב לפספס אותה.אני כן ממליץ ביגוד לתשובה האחרת להתחיל מארגנטינה לטייל הרבה בצפונה היפה- סלטה קורדובה מנדוזה ואז בסוף נובמבר לרדת דרומה אפשרי גם לטייל בצפון צ´ילה- מדבר אטקאמה סן פדרו וגם לקפוץ לסלר בעונה זו, ביחס לתגובה השנייה 1. במרץ עדיין גשום ומסוכן באנדים בבוליביה ופרו ביקר כי יש הפשרת שלגים והמון בוץ. וטרקים זה בעייתי 2.גם אם אתם לא מטרקים מנסיון זה לא נעים בקוסקו בנומבר להית תחת גשם מ3 אחרי הצהריים. 3. רוב החגים המעניינים בפרו בוליביה הם במא עיד יולי עם השיא ביוני בחג השמש לכן מומלץ להיות שפם בעונה הזו. לכן כדאי להתחיל מארגנטינה לרדת דרומה ואז לקרנבל ולבוליביה פר, אם זה מסתדר עם הטיסה תתחילומבוליביה תרדו דרומה ותחזרו לפרו מברזיל דרך האמזונס או סיביב נוסף בבוליביה אם תרצו