ביטוח נסיעות משתלם לדרום אמריקה לגולשי אתר גרינגו

קבלו שיחת ייעוץ חינם
lior

7/15/2007 10:16:40 PM

226

תאריכים

אני יוצא ב14 לאוקטובר לאקוודור ומשם מתכנון פרו בוליביה ארגנטינה צ´ילה, רציתי לשאול איך זה יצא לי מבחינת מזג אויר ואם אני אספיק לטייל באיזור פרו בוליביה או שאני אפספס את הגל? תודה

ירון

7/16/2007 1:26:08 PM

תפספס את הגל אך בעיקר את העונה, בהנחה שתגיע לפרו בנובמבר, טרק הוואיוש בהוארז כבר יהיה קורב לוודאי לא אפשרי או גשום מאד, הרפטינג בקוסקו עם סיכון גבוה לביטול (אנט עשיתי בסוף נובמבר והוא היה האחרון לעונה) מהאזנגטה מבוטל היום הכי יפה וגבוה, כמו שרה במקרה שלי ואני התחלתי עו חודש לפניך, וכל טרק שתעשה יפה ככל שלא יהיה , סביר להניח שיהיה עם מידה לא מבוטלת של גשם. גם עם לא תעשה טרקים בעונה זו כל אחר צהריים בקוסוק יוקד גשם וזה פחות יםה ונעים. בנוסף תגיע לבוליביה כבר בדצמבר מה שהופך את השהיה לגשומה, את הטרקים באנדים לבלתי אפשריים ורק בג´ונגלים בסוף העונה והסלר עוד נותרו, לכן ההמלצה היא להתחיל מארגנטינה או צילה ולטייל באזור צפון ארגנטינה וצפון צילה (בואנוס איירס בה אפשר להיות גם שבועיים ויותר, קורדובה, סלטה , חוחוי , טוקומן ,מנדוזה, מדבר אטקאמה בצפון צ´ילה (אפשר לתת קפיצה לסלר כבר בשלב זה ולחסו רמצפון ארגנטינה) ועוד. אלו אזורים נפלאים וקצת פחות מתוירים ולאט לאט להדרים לכיוון ברילצ´ה ודרומה כאשר העונה תאפשר בתחיל ת דצמבר. אני כאומר זאת מנסיון ,התחליתי מאקוודור ב11.9 וכל הזמן הייתי צריך לרדוף אחר מזג אוויר ושמה יבוטלו דברים הייתי בסוף הגל שזה ובעונה פחות לחוצה כך שיש לכך יתרון מבחינת המחירים והצפיפות אך אתה עוד מתחיל אחריי והיה בעיית מזג אוויר. אתה יכול להתחיל ישר מפרו אך גם אז יהיה סוף עונה (אני הגעתי לפרו ב1.10 וזה היה סוף עונה)או מבוליביה אך עדיף להתחיל מארגנטינה לטייל בצפונה המקסים ולאט לאט לרדת דרומה , אם יש בעעית תקציב אפשר לדחות את הטיול בשבועיים שלושה ולהתחיל מארגנטינה

ששון

7/17/2007 3:48:58 PM

לפי מה שאני בדקתי זה די בעייתי..גם אני מתכנן לטוס בערך באותו הזמן. ולי המליצו להתחיל בבוליבה משם לצילה אחרי זה ארגנטינה ברזיל פרו אקוודור הינה אתר שיעזור לך yahav.org/south_america/מסלולים%20בדרום%20אמריקה.htm

gilad

7/18/2007 2:06:25 PM

זה יוצא לך פחות או יותר הפוך מהמזג האויר האידיאלי לטרקים.. אבל תעשה מה שבא לך עזוב אותך מכל ה"הגלים" של הישראלים תפסיד אולי טרק כלשהו ותרויח חוויה אחרת , יש מספיק דברים שאפשר לעשות מחוץ לעונה..