ביטוח נסיעות משתלם לדרום אמריקה לגולשי אתר גרינגו

קבלו שיחת ייעוץ חינם
נטע

7/12/2007 11:57:30 PM

225

בוליביה-איגואסו

הי האם למישהו יש מושג אם יש אפשרות להגיע מבוליביה לאיגואסו - הצד הברזילאי או הארגנטינאי - כמה זמן זה אמור לקחת וכמה זה עולה...? תודה! :)

פוגלר

7/13/2007 12:24:30 AM

כן יש, אני לא בדיוק סגור על זה ב100%. אין דרך ישירה כי השדה תעופה באיגוואסו קטן מאוד. בדרך האוויר אפשר לטוס מלה פאז לבוואנוס איירס, להחליף שדה תעופה ולטוס לאיגווסו (יכול לצאת די יקר). בדרך היבשתית יש שתי אופציות, לקחת אוטובוס מלה פאז לויאסון, משם לסלטה, ומשם דרך טוקומן לאיגוואסו (יכול לקחת בין 3-5 ימים). הדרך השלישית היא לקחת אוטובוס מסנטה קרוז לקיחארו דרך קורומבה לסאו פאולו ומשם לאיגוואסו (הרכבת נקראת רכבת המוות כי היא נוטה ליפול מהפסים ויש בה הרבה עסקאות סמים). הדרך הכי טובה בעיני היא דרך סלטה בארגנטינה עם אוטובוסים, ושווה אפילו להשאר קצת בסלטה. בהצלחה.

ירון

7/13/2007 1:36:29 PM

מה אצה רוצה עשות אם ברצטנך לבקר בקוצ´במבה בסנטה קורס ולעשות את הפנטנל המקסים בברזיל סע דרל ברזיל ואגב אין צורך להגיע לסאו פאולו ישנם אוטוביסים מקורומבה שלא רחוקה מהגבול לאיגואסו, אםברצונך לראות את אזור חוחוי וסלטה הנפלאה (היפה בערי דרום אמריקה לטעמי) סע דרך דרום בוליביה (מומלצת עצירה בטופיזה לטיול וצפון ארגנטינה) שתי הדרכים יםות ובערך שוות בארכן. חבל לקחת טיסה, יקר וחולפים על הרבה דברים בדרך, תלוי כמובן בזמן ובמצבך בכלכלי, אם עשית את הפמפס בבוליביה הייתי ממליץ על הדרך מארגנטינה שהיא מדינה נפלאה, אך אם לא הפנטנל הוא אחד מפלאי הטבע הגדולים של דרום אמריקה ומומלץ לעשותוץ

נטע

7/13/2007 9:23:41 PM

thanks guys !